Bakan Albayrak Türk Hava Yolları Uçuş Akademisi’ni ziyaret etti

Bakan Albayrak Türk Hava Yolları Uçuş Akademisi’ni ziyaret etti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Aydın’da Türk Hava Yolları Uçuş Akademisi’ni de ziyaret ederek eğitim alan pilot adayları ve eğitmenlerle ile bilgi alışverişinde bulundu.

Bakan Albayrak ziyareti sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımında “Aydın’da Türk Hava Yolları Uçuş Akademisi’ni de ziyaret ettik. Eğitim alan pilot adaylarımız ve eğitmenlerimizle çalışmaları hakkında konuştuk.” ifadelerini kullandı.


Geri

8
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
bize müstahak

Kerameti kendinden menkul bu zat’ın kayınpederi sayesinde genç yaşta hazine ve maliye gibi bilgi,beceri,tecrübe,yetenek isteyen oldukça önemli bir bakanlığa bakan olabilmesi ülkemizin yıllardır nasıl yönetildiğinin ve şu anki ekonomik,sosyal durumunun en belirgin ifadesidir. Hangi aklı başında ülkede damat bakan yapılır? Yapmayı bırak düşünülemez bile. Sonra niye bu haldeyiz,niye hayat pahalı,niye bir tivit ile ekonomimiz,döviz kuru,faizler allak bullak oluyor,ithalat rekorları kırılıyor diyoruz.

Hikmetli sözler. .

Geçmişte dünya bankası başkan yardımcısını getirdik ithal ettik ülkemize maliyeti 130 milyar dolar banka vurgunlari oldu.delil ki önemli olan liyakat kadar milli olmak.

hikmetli sözler'e

17 yıldır Türkiye’de vurgunların kralı yapılıyor herşey ortada,tapelerde dünya alem gördü,duydu ayrıca evvelden de akbil gibi vurgunlar da var. Sayelerinde 450 milyar dolar dış borç var,paralar betona yatırıldı,faiz,ithalat,döviz, hayat pahalılığı rekorları kırılıyor.35 yaşında çocuk Türkiye gibi sorunlu ekonomisi olan ülkeye torpille bakan nasıl olur? Ayrıca bunlar mı milli? Kayınpederi Türk diye bir şey yoktur,Türklük faşistliktir,Türk demeyelim Türkiye’li diyelim demiyor muydu? Şimdi koltuk sallanınca bir anda yerli ve millici oldular.

Özgür Kanat

THY akademisinde teğmenlerin ne işi vardı acaba, merak ediyorum.

Papazın Pilavı

Akademiden rütbeli olarak mezun olup rütbesiz olarak mı göreve başlıyorlar?
Sevgili admin sernde devam edeydin yıldızlar yerlerde sürünürdü….

Teknik

TAFA nın Gn Md kadın bu işi yapabiliyor mu soran eden yok! Bu kadını çok mu aradılar ☹️

1990

T.H.Y mi T.Hv.K mi…

İrfan Mimoza

THY ablemleri olduğuna göre.