AZUR HAVAYOLLARI’NA RUSYA’NIN ‘EN İYİSİ’ ÖDÜLÜ

AZUR HAVAYOLLARI’NA RUSYA’NIN ‘EN İYİSİ’ ÖDÜLÜ

Azur Havayolları, “Rusya’nın En İyi Uluslararası Charter Havayolu” dalında ödüle layık görüldü.

Moskova’da 8 Şubat tarihinde gerçekleştirilen 4.Ulusal Sivil Havacılık Fuarı’nda, “Skyway Service Award” ödülleri sahiplerini buldu. Rusya Ulusal Havacılık Ulaştırma Dairesi’nin destekleri ile fuar çerçevesinde gerçekleşen oylamayla, sektörde en iyi servis veren ve en yüksek yolcu memnuniyetine sahip olan ulusal ve yabancı havayolu şirketlerine ödül verildi.Yolculardan gelen oylara göre Anex Turizm Grubu’nun havayolu şirketi Azur Havayolları, “Rusya’nın En İyi Uluslararası Charter Havayolu” dalında ödüle layık görüldü.

Ödül, Rusya Fedarasyonu Turizm Daire Başkanı Oleg Safonov tarafından takdim edildi. Ödül torenine katılanlar arasında Rusya Devlet Baskan Yardımcısı I.Levitin, Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakanı M.Sokolov, Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakan Yardımcısı V.Okulov, Rusya Havacılık Ulaştırma Dairesi Başkanı A.Neradko vardı.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
500

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

azur personel~ 1 year ago

Şirketinden gurur duyuyorum yolcusuna verilen değeri personelinede veriyor başta Neşat bey serhat bey genel müdürüm ilker beye sonsuz tesekurler kendilerine ayrı ayrı memnuniyetle lerimi iletiyorum

0

0