Atlasglobal Sharjah Seferleri Başlıyor

Atlasglobal Sharjah Seferleri Başlıyor

Atlasglobal İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Sharjah tarifeli seferlerine başlıyor. Atlasglobal 28 Mart 2016’da uçuşlara başlayacak. Gidiş dönüş 182 Dolar’dan biletler satışa sunulacak.

28 Mart 2016 tarihinde başlayacak olan Atlasglobal’in İstanbul – Sharjah uçuşları haftanın her günü Uçan Şeflerin ikramları eşliğinde gerçekleşecek. Atlasglobal ayrıcalığı ile Sharjah’a uçan yolcular gidiş – dönüş her şey dahil 182 USD’den başlayan özel fiyatlarla Dubai’yi de ziyaret etme fırsatı yakalayacak.

02 Aralık 2015 – Atlasglobal Havayolları uluslararası arenada büyüme ve statejik noktalara uçuş hedefi doğrultusunda Ortadoğu rotalarına bir yenisini daha ekleyerek Sharjah’a (Birleşik Arap Emirlikleri) tarifeli seferlere başlıyor. 28 Mart 2016 tarihinde başlayacak  uçuşlar Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com’da satışa sunuldu.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Dubai’ye sadece 26 km mesafede bulunan Sharjah Uluslararası Havalimanı seyahat kolaylığı ile dikkat çekiyor. Atlasglobal’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Sharjah’a uçuşları 28 Mart 2016 tarihinden itibaren haftanın her günü gerçekleşecek. Uçuşlar, İstanbul’dan 10:40’da kalkarak 15:50’de Sharjah’da olacak; Sharjah’dan ise 16:50’de kalkarak 20:30’da İstanbul’a varacak.

Atlasglobal yolcuları yurt içinde Adana, Antalya, Kayseri ve Gaziantep’ten, yurt dışında ise Kıbrıs, Bişkek, Lviv ve Tiflis’ten uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Sharjah’a rahatça seyahat edebilecek.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ne zaman

biletler ne zaman satışa çıkarılacak