ATLAS GLOBAL’DE NELER OLUYOR?

ATLAS GLOBAL’DE NELER OLUYOR?

Atlas Global de sorunlar bitmiyor. Roster de yapılmış olan gecikmelerin yansıtılmadığını ve görevli yapılan uçuşların pass olarak gösterilmekte olduğunu iddia eden uçucu ekipler

Şirkette hiçbir birimin, kendilerine yönelik sorulara cevap vermediğini ve ekiplere duygu sömürüsü,psikolojik baskı veya tehditler savrularak, “uçak yerde kalır senden başka kimse yok” diyerek uçurulmakta olduklarını söylemekte…

Maaş zammı kabin ekibine gecen ay yapılmış olması gerekirken bu ay maaşa yansıtılmış ve 1 aylık zam hakkı gecen aya ait olan da verilmediği tarafımıza iletilen diğer bir iddia…

Geri

10
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Kabin

Disarda onca insan ac issiz gezerken km ve ka la aldiklari 5000-7000 tl paralari begenmiyorlar ahh canlarim benim begenmiyorsaniz istifa edin yerine gelmek isteyip gelemeyen 1000 lerce genc var.

F/O

Bu saçma sapan zihniyet hiçbir yerde, ama özellikle havacılıkta yer almamalı. Benim yerimde olmak isteyen çok kişi var, o zaman neden hiç uyumadan uçmuyorum? Emniyet mi? Kimin umrunda? Şahsınız umarım bir havayolunda çalışmıyorsunuzdur.

cabinsecure

çok basit,bastır eğitim ücretini (15000 tl)sende gir,sonra buraya yorum bırakırsın halin kalırsa.birde senden dinleriz

North Star

Ekiplere tüm şirketler çok yükleniyor bu sıralar. Demek ki kontrol tam anlamıyla yok. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü nün biraz daha detaylı ve taviz vermeden bu gibi sıkıntıları takip etmesi gerekmez mi? Ceza yazmak çözüm değil sanki. Tekrardan ufak yada büyük bir kaza kırım geliyor olabilir mi?

aggrieved

Türk sivil havacılığının yüz karası şirket.Ancak nedendir bilmiyorum kimse bu şirkete dokunamıyor. Geçmişte bu şirketten bu tür kuralsızlıklarından dolayı ihbarsız fesih hakkım doğduğundan dolayı istifa ettim.1 sene sonra bu şirket bir grupla birlikte benide mahkemeye vermiş.Mahkeme celbi sonrası öğrendimki ben Thy ye geçmişim(kesinlikle Thy ye geçmedim), şirketi zor durumda bırakmışım benim yüzümden zarar etmiş ve benden 20 bin euro para istiyorlar.Netice itiraz ettim Sirkeci asliye hukuk bakıyor.Hakim davayı belli bir noktaya getirdi delillerim sağlam olmasına rağmen karar vermedi bilirkişi atadı.3 bilirkişiden 2si(hukuk bilirkişisi ve Talpa bilirkişisi)lehime 1’i(Töshid bilirkişisi)aleyhime karar verdi.Hukuk bilirkişisi Atlasın yüce mahkemeye sunduğu delillerde evrak üstünde değişiklik yaptığını(sahtekarlık)kayıtları… Devamını oku »

Yazık

Planlamanı önceden yapmaz, yeteri adam sayını fazla para odememek için sağlamazsan. Şark kurnazlığının sonucu bu olur. Ayrıca otelle ilgilide bir yığın şikayet var diyorlar. Sivil Havacılığın bu konularda acil harakete geçmesi gerekir.

İsmi lazım değil

Rezil Bir Şirket Daha Ne Bekliyodunuz..

Xxx

Güzel hizmeti olan bir şirket inşallah daha fazla hşzmet verir..

HIDIR KOCAKAYA.

sadece atlas global değil,tüm şirketlerde sorunlar hat safhada. özelikle bu aylarda ,120/130 saatleri bulan sürelerle duty ler alt üst edilerek yaptırılan uçuşlar cabin ekiplerine gına getirdi. Ülkemizde SHGM var diyorlar acaba yerini bilen yada nerde olduğunu bilen yada ne iş yaptığını bilen söylesin. EY SHGM 120/130 SAATTEN BAHSEDİLİYOR, BU İŞE DUR DİYEMİYORMUSUN, UÇUŞLAR SÜREKLİ GECİKMELİ YAPILIYOR, DUTY UYMUYOR,AMA OFİSLERDE ŞİRKETLERDE YATARAK PERİŞAN BİR ŞEKİLDE BEKLETİLMEK NE DEMEKTİR. SHGM ; ŞAYET ŞİRKET VEYA ŞİRKETLERE KARŞI BİR KELLİĞİ YOKSA HEMEN HAREKETE GEÇİP GEREĞİNİ YAPAR YAPMAZSA AKLIMDA BİR SÜRÜ DELİ SORULAR. BU 6098 SAYLI YASA VE BELİRLİ SÜRELİ İŞ SÖZLEŞMESİ CABİN EKİPLERİNİN KABUSU… Devamını oku »

SHGM mi?

Word focus