Atina - Doha Uçuşunda Sıcaklık 38 Dereceye Çıktı, Qatar Airways Yolcuları Bayıldı

Atina – Doha Uçuşunda Sıcaklık 38 Dereceye Çıktı, Qatar Airways Yolcuları Bayıldı

Qatar Airways’in Atina’dan Doha’ya yapması planlanan QR204 sefer sayılı uçuşu, beklenmedik bir klima arızasıyla kaosa dönüştü. Uçak içindeki ısının 38 dereceye kadar çıkmasıyla birlikte, yolcular çaresizlik içinde kaldı ve bazıları bayıldı.

Güney Afrikalı spor terapisti Garth Collins, sosyal medyada yaşananları canlı olarak aktararak, “Qatar Airways, Atina’dan Doha’ya giden QR204 sefer sayılı uçuşta durumu çok kötü idare ediyor. Yolcular 3,5 saat boyunca kapılar kapalı ve klimasız bir şekilde uçakta mahsur kaldı. İnsanlar soyunmaya başladı ve çoğu bayıldı” ifadelerini kullandı.

Yolcuların İsyanı: “Klimasız Bırakıldık, Çoğumuz Bayıldı!”

Uçak içindeki klima sisteminin arızalanmasıyla birlikte, Atina’dan kalkış için bekleyen yolcular adeta bir kabusa dönüştü. Bazı yolcuların aşırı sıcak nedeniyle soyunmaya başlaması ve birçok kişinin bayılması, krizi derinleştirdi. Qatar Airways yetkilileri ise olaya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Uçakta Klima Çalışmıyor, Yolcular İsyan Etti

Teknik arıza sonucu klima sisteminin çalışmamasıyla birlikte, Atina Uluslararası Havaalanı’nda büyük bir güvenlik tedbiri alındı. Yolcuların sıcaklık altında saatlerce beklemesi, havayolunu sert eleştirilere maruz bıraktı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 1 ay önce

    Bedava sauna hizmeti vermiş qatar airways.nankörler şikayet ediyor..

    Cevapla