Atatürk Havalimanı’nda UBER Aracına Çirkin Saldırı

Atatürk Havalimanı’nda UBER Aracına Çirkin Saldırı

Atatürk Havalimanı’nda yolcu alan UBER sürücüsünün aracına kimliği belirsiz 2 şahıs yumruk ve tekme atarak saldırdı. O anlar cep telefonu ile kaydedildi.

Atatürk Havalimanı’nda yolcu alan UBER sürücüsünün aracına kimliği belirsiz 2 şahıs yumruk ve tekme atarak saldırdı. Sürücünün hızla uzaklaştığı olayda saldırganlar peşinden koşarak aracı yakalamaya çalıştı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

ARACI YUMRUKLADILAR

Olay, dün saat 12.00 sıralarında Bakırköy’deki Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi. Öğle saatlerinde bir yolcu, UBER uygulamasından çağrı yaparak araç çağırdı. Kısa bir süre sonra havalimanına gelen sürücü yolcuyu aracına aldı. Ardından sürücü yoluna devam etmek istedi ancak kimliği belirsiz 2 şahıs, aracın önünü kesti. Şahıslar, aracın içerisine girmeye çalışan yolcuya bağırarak inmesini istedi. UBER sürücüsünün şahıslara tepki göstermesi sonucunda aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine sürücü kapıyı kapatarak uzaklaşmaya çalıştı. Ancak şahıslar yumruk ve tekmelerle araca saldırarak zarar verdi. Hızla uzaklaşan sürücünün peşinden koşan şahıslar bir süre sonra durdu. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

YOLCUYU İNDİRMEYE ÇALIŞTILAR

 Cep telefonuna yansıyan görüntülerde, UBER aracı limana gelerek yolcuyu araca alıyor. Yolcunun araca bindiğini gören 2 şahıs ise araca girmeye çalışıyor. Yolcuya bağırarak inmesini söyleyen şahıslara sürücü tepki gösteriyor. Bunun üzerine şahıslarla sürücü arasında tartışma çıkıyor. Tartışmanın büyümesi üzerine sürücü aracıyla uzaklaşmaya çalışıyor. O esnada şahıslar araca yumruk ve tekme atıyor. Sürücü hızla uzaklaşırken, şahıslar bir süre aracın peşinden koşuyor.
Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
PROMOSYON.

Her ne kadar THY’nın huyu ise de aralarında çekişme olan iki gruptan birini promosyon malzemesi olarak kullanıp öne çıkartmak akıllı işi değil.

dingo'nun ahırı

Devletin,adaletin olmadığının olsa bile kimsenin takmadığının en basit örneklerinden biri…Böyle bir rezalet ancak geri kalmış,gayri medeni ülkelerde olur. Bakalım mülki idare amiri,emniyet amiri ve bu magandaların başındaki zat ne yapacaklar ? Bu ülke bu kafayla ekonomide ileri gitse ne gitmese ne,3.havalimanını açsan ne açmasan ne? İnsan kalitemiz çok kötü,saygısızlık had safhada,sahtekarlık,adilik,yalan,dolan,soygun artık normalleşmiş,suç patlama yapmış,adalet,kanun yok olsa bile ya caydırıcı değil ya adamına göre muamele var ya açıkları çok ya da uygulanmıyor,eğitim zaten bitik,herşey para olmuş,ona sahip olmak için her yol mübah zihniyeti insanların kafasına yerleştirilmiş,insanlar ceplerindeki paraya göre değerlendiriliyor,torpil,haksızlık almış başını gitmiş,devletin ağırlığı yok,herhangi bir olayda ortada bir tane… Devamını oku »

halktan bir zaat

yeter bu ne dağ başımı burası isteyen istedigi araca biner işinize gelmiyorsa defolun , sana mı sorucam nereye gidicegimi veya hangi araca binicegimi.
sözde yüksek güvenlikli meydan adamlar derebeylik yapıyorlar.
polis seyrediyor bu şahıslar mala ve cana kasıttan tutuklanmalı.