ARSLAN VE DEĞİRMENCİ'DEN THY YÖNETİM KURULU BAŞKANI BOLAT'A ZİYARET - Airline Haber

ARSLAN VE DEĞİRMENCİ’DEN THY YÖNETİM KURULU BAŞKANI BOLAT’A ZİYARET

 

Özçelik iş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Konfederasyonu Hak-İş’in Genel Başkanı Mahmut Arslan birlikte Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat’ı THY Genel Müdürlüğü’ndeki makamında ziyaret etti.

THY Teknik A.Ş işyerindeki üyelerinin hak ve menfaatlerine yönelik yapılan görüşmede geniş kapsamlı ve verimli değerlendirmeler yapıldığı ve yeni dönemde sendikaca hayata geçirilecek çalışmalar ve faaliyetlerin ele alındığı belirtildi.

Ayrıca Sendikanın Genel kurulu öncesinde ve sonrasında ortaya çıkan ve sendikanın tüzel kişiliğine zarar veren, çalışmalarını sekteye uğratma amacı taşıyan anlayışların ortadan kaldırılması ve üyelerin talep ve beklentilerini çözümündeki tıkanıklıkların giderilerek ve üyelere daha başarılı hizmetlerin hayata geçirilebileceğinin konuşulduğu ziyarette; üyelerin talep ve beklentileri doğrultusunda çözüme kavuşturulması aciliyet arz eden konular da gündeme geldiği belirtildi.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı THY markasının daha da güçlenmesi ve üyelerin talep ve beklentilerinin karşılanması adına işveren tarafıyla iletişim kanallarının her zaman açık olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Değirmenci, “Malumunuz olduğu üzere Sendikamızın en büyük işyeri olan THY Teknik AŞ’de üyelerimizin refah ve mutluluğunun daha da artırılması için yapmış olduğumuz bu üçlü görüşmeyi çok değerli buluyorum.

Bu görüşme, THY Teknik işyerimizde yürütülen sendikal faaliyetlerimizin doğru kişilerce, etkinliği ve yetkinliği artırılmış bir şekilde yönetilmesi, yine sendikamızın, üyelerimizin ve işyerimizin geleceği açısından da büyük önem arz ediyor. Yeni dönemde binlerce üyemize etkin iletişim kanallarıyla, işveren tarafımız ile kazan-kazan anlayışı içerisinde sosyal ortaklığımızı daha da güçlendirerek, farklı bir anlayış ve bakış açısıyla hizmet edeceğiz.

Böylelikle çıkmış olduğumuz bu uzun yolculukta sorunsuz bir dönemin kapılarını hep birlikte aralayacağız sendikamızın misyonuna ve üyelerimizin geleceğine zarar veren her türlü kirli yaklaşımdan arınarak yolumuza çok daha güçlü biçimde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Bolat ise, Hak-İş ve Özçelik-İş ile iş barışı ve huzurunun işyerinde devamlılığı ve kalıcılığı noktasında her zaman iş birliğine açık olduklarını belirterek, çalışanların mutluluğunun sağlaması için Hak-İş ve Özçelik-İş ile iletişimin güçlendirilmesinin önemine dikkat çekildi.

Ziyaret, Arslan’ın Bolat’a hediye takdimiyle son buldu.

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum Airlinehaber moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tüm Yorumlar (5)
 • Line
  10 1

  Çıkıp oraya bizi rezil etmesen keşke

 • Yunusss Emmi
  8 0

  Yahuu emica sen ne yaptın da önüne engel çıktı. Hangi girişimde bulundunda set çekildi, hangi girişimde bulundun da engellendin. Sen şuna kısaca muhalif sesleri susturma projesi desene. Kendi sendikandan içinde başkan olabilme adına hertürlü entrikaları ayak oyunlarını yapıp, sendikayı ve seni eleştirenleri yönetimle tehdit edip şimdide elini güçlendirmek adına mı gittin ziyarete. Yani diyon ki; ‘Sizi ABİMe söylerim, oda sizi döverr’ mi. Personel adına ne karar aldınız, nasıl Bi iyileştirme düşündünüz bunu söylesene. Yada bu ziyaretinizi niye buradan öğreniyoruz bilgilendirme maili niye atmıyorsunuz. Gittik görüştük sizin için şu kararları aldık niye demiyorsunuz. Demezsiniz, diyemezsiniz. Çünkü hepimiz biliyoruz ki siz oraya kendiniz için gittiniz.

 • thy sendika…
  3 0

  hava-iş nerdesi.!!!

 • Komik
  12 1

  Personelleri daha fazla nasıl soyabiliriz diye gitmişlerdir.İşleri düşmese gitmezlerdi.Komik çocuklar

 • Aylık 500 TL aidat alıyorsunuz çalışanlar için ne yaptınız. Makam mevki koltuk BMW rahat tabi o koltuk bırakılır mı hiç neden olsa suya sabuna dokunmadan aidatları haciliyorsunuz. Ben olsam bende bırakmam tabi o koltuğu başkasına yedirmem. Yiye yiye boynunuz büyüdü, boynunuz arkanıza gelir inşallah.Sıradaki haber:

THY, HİB ile ‘iyi niyet anlaşması’ imzaladı

Hızlı Yorum Yap

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Airline Haber'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Airline Haber'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.