ANTALYA’DA ZORBALIK İDDİASI

ANTALYA’DA ZORBALIK İDDİASI

İzmir Şube Genel Kurulunu yapamayan Hava iş Yönetimi, Antalya’da tüzük gereği sağlanması gereken 121 üyeyi zor topladı.Büyük Çoğunluğu THY dışından getirilen üyeler ile toplanan genel kurul bu saat itibarı ile çalışmalarına yeni başlayabildi.

Bu arada Zeytin Dalı Hareketi lideri İskender Çarkçı ve Arkadaşları Hava iş yönetimi tarafından Genel Kurulu sokulmadığı iddia edildi İskender Çarkçı ve Arkadaşları Genel Kurul salonunun dışında bekliyorlarmış.

Sabah saatlerinde Genel kurula girmek için Antalya Rixos oteldeki toplantı salonuna giden İskender Çarkcı ve avukatı Hava iş Genel başkanı Ali Kemal Tatlıbal’dan aldıkları talimatla Bodyguard’lar tarafından sözlü ve fiziki tacize uğratılarak salona alınmadıkları tarafımıza gelen bilgiler içerisinde.

Genel Başkan Yardımcısı Murat Kallenci ve Mali Sekreter Celalettin Meriçli’ninde aralarında bulunduğu Bodyguard gurubu İskender Çarkçı ve arkadaşlarını salonun dışında beklemeleri konusunda uyardıkları ve yine Bodyguard aracılığı ile İskender Çarkcı  kaptan ve avukatının fiziki engellemeye maruz bırakıldıkları, Mali sekreter Celalettin Meriçli’nin İskender ÇARKÇI kaptana, “Orada burada şirket arkamda diyormuşsun. Seni THY YÖN KURULU BAŞKANI İlker AYCI’YA şikayet edeceğim ve gerekirse işten attırırım diye tehditler savurduğu iddia ediliyor.

Konu ile ilgili görüş bildiren hukukçular, toplantının Antalya Şube genel kurulu olduğunu,bu nedenle yetkinin şube yönetiminde bulunduğunu,delege sıfatı ile orada bulunan İskender Çarkcı’nın salona girmesinin son derece doğal olacağını ve sadece şube üyeleri ile yapılan bir toplantı olduğu iddia ediliyorsa,o zamanda sendika genel merkez yöneticileri ve çalışanlarında dışarı çıkartılması gerektiğini ifade ettiler.

 

 

Geri

23
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Kokocu yardımcı.

Hile ve hurda ile çürük raporu alıp askere gitmeyen Kallenci’ye bak erkek olmuş. Ne yapsa normaldir kafası güzeldir yine müptezelin.

K/A

Kavga ne büyük bir kavgaymış. İşçinin hakkını savunmaya ne kadar meraklılar. Yalanlar Tehditler Entrikalar. Ölüm var unutmayın. Adalet vicdan insanın içinde ki bir duygu ama bunu kişilere birakilamaz. Bunun için hukuk var hukuk yolları var. Diyecek birşey yok.

cevap verin

Madem herşeyiniz yasalara uygun niçin İskender kpt’ı salon almadınız? Yoksa delege olmayanlara yoklamada el kaldırtarak çogunluğu mu sağladınız. Yoksa içeride insanlara açık oy mu kullandırdınız?

Ah AYT

Üst kurul delegelerinin isimlerini ver AirlineHaber

Ah AYT

Sonucu da yaz Airline

Ah AYT

Vah AYT!

Her devrin adamı

Engin, devrinin kapanışını bu gece kutlarız umarım.
(Pırthabere de yazdım bu yorumu)

Anonim

Mali sekreter ”işi öğrenmişsin” mide bulandırıyorsunuz.Sarıdan da ötesi bir durum!

ZORBA

ÇARKCI kaptandan korkan tatlıbal zorbalığını yapmış…

Anonim

iscinin hakkini yiyensin , alin terini hicr sayansin, yalandan yanlisdan zorbaliktan tarafsin