featured

Anex, Türkiye’ye uçuşları ile ilgili bir açıklama yaptı

Moskova’dan Türkiye’ye uçuşlar için bir başka havalimanı tur operatörü Anex Tour tarafından turistlere sunuldu.

“Anex” tarafından duyurulduğu üzere, uçuşlar Moskova’nın güney ve doğu bölgelerinden gelen turistlerin yanı sıra “kalabalıktan korkan” turistler için de uygun olacak, zira havalimanının yükü Moskova’daki “üç büyük havalimanından” çok daha az.

Red Wings 25 Nisan’dan itibaren Zhukovsky’den bir uçuş programı başlatıyor. Turlar Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada üç kez düzenlenecek.

Sonuç olarak, ANEX Tour bu yaz başkentin tüm havalimanlarından uçacak.

Anex, Zhukovsky havaalanının turistler için neden cazip olduğunu da açıkladı

“Havaalanı, uçuş sayısının az olması nedeniyle genellikle özel jetler tarafından kullanılıyor. Bu nedenle, eğer turistler uçuşlarını bekleyen çok sayıda yolcu tarafından “kalabalık” oluşturulması Zhukovsky’de pek mümkün görünmüyor.

Bir buçuk saat arayla yapılan uçuşlar her zaman yoğun kuyruklar ve karışıklık olmadan check-in ve biniş işlemlerini gerçekleştirebilmektedir” denildi.

Moskova’nın güneyinden ve doğusundan havalimanına ulaşmanın özellikle uygun olduğunu belirtildi. Aynı zamanda, hava limanının kompakt boyutu göz önüne alındığında, ihtiyacınız olan her şeye sahip sadece uluslararası uçuşlar için check-in noktaları değil, aynı zamanda kafeler, gümrüksüz satış mağazaları mevcut.

Red Wings’in uçuş programı uygun fiyatlara sahip

“Anex ” havayolunun ilk uçuşundaki turlar çift kişilik kişi başı 48 bin rubleden başlıyor. Tur operatörünün uzmanları, “Fiyata Moskova’dan bir uçuş, 4 yıldızlı bir otelde her şey dahil konaklama, transfer ve sağlık sigortası dahildir”

ANEX Tour’un ayrıca Vnukovo’dan Türk Hava Yolları ve AZUR air, Domodedovo’dan Pegasus Hava Yolları ve Türk Hava Yolları ve Sheremetyevo’dan Southwind uçuşlarıyla kalkışlar sunulduğunuda hatırlattı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir