ANADOLUJET’TEN İĞRENÇ ÇİFTE STANDART!

ANADOLUJET’TEN İĞRENÇ ÇİFTE STANDART!

Anadolu Jet, Ankara-Şanlıurfa seferinde yolcuların tamamı VIP olunca, VIP olmayan diğer yolcuları uçaktan indirdi!

Havaalanında yaşanan çifte standart pes dedirtti. Anadolu Jet’in Ankara-Şanlıurfa seferinde büyük bir skandal yaşandı. Uçakta çok sayıda VİP yolcusu olunca biletli vatandaşlar yer olmadığı gerekçesiyle uçaktan indirildi. AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel’in cenazesine katılmak üzere önceki gün Ankara-Şanlıurfa 12:05 seferine uçak bileti alan VİP yolculardan dolayı Anadolu Jet hava yolu şirketi biletli diğer yolcularını mağdur etti. Çok sayıda bakan, milletvekili, bürokratın aynı seferi VİP’ten kullanmasından dolayı uçakta boş koltuk kalmayınca Anadolu Jet çareyi biletli 5 yolcusunu uçaktan indirmekte buldu. Bilet ücretleri tekrar geri ödenen yolcular, duruma tepki göstererek, “VİP gelince vatandaş unutuluyor” dedi.

‘VEKİLLER VİP, VATANDAŞ İPTAL’

Anadolu Jet’in Ankara-Şanlıurfa seferine çok sayıda yolcu VİP olunca sıradan vatandaşların biletleri iptal edildi. Anadolu Jet’in Ankara-Şanlıurfa seferini çok sayıda siyasi, bürokrat tercih edince normal vatandaşlara yer kalmadı. Hava yolu şirketlerinde VİP yolculara öncelik tanınırken, normal biletli vatandaş ise ne yazık ki parasıyla rezil oldu! Anadolu Jet, son dakikada çok sayıda VİP yolcunun gelmesinden dolayı diğer biletli yolcularına ikinci sınıf muamelesi yaptı. 5 yolcunun biletini iptal ederek, ücretlerini geri ödeyen Anadolu Jet, ‘Vekiller VİP, vatandaş iptal’ dedirtti. Konuya ilişkin ulaştığımız Anadolu Jet çağrı merkezindeki yetkililer ise yaşananların Havacılık Taşıma Kanunu’na göre yapıldığını iddia etti.(milligazete)

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Ergun Şahin

Bu kafayla 3. dünya ülkesi durumundan çıkmamız imkansız.Neden bol kampanya paraları harcanarak ,yalakalıklar yapılarak milletvekili olunuyor anladınız mı?
Vatana millete hizmet mi? BİR ASIR SORA BELKİ

Yanlış haber

Kardeşim sefer Anadlujet in seferi değil. Vip charter seferi. Anadolujetle alakası olmayan bir uçuşta karalama yapmayın bari.Yahu birgün de haberi yayınlamadan bi araştırın.

Yazık

Ülkemizde vekil vatandaşına hizmet edeceğine eziyet ediyor bu sadece bu olayda değil her durumda böyle. Bakan gelecek yolları kapa başbakan gelecek güvenlik önlemlerinden vatandaşa nefes aldırma. Hizmet için değil eziyet için varlar.