featured

FAI’e Pandemic Response özel ödülü verildi

Almanya’nın Hava Ambulans Uzmanı ve Özel Görev Operatörü FAI rent-a-jet AG şirketi, Dubai’deki 2021 Havacılık Yıllık Başarı Ödülleri’nde Pandemik Müdahale Özel Ödülü (Pandemic Response Special Award) ile onurlandırıldı.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ Barbara Baumgartner Managing Director FAI rent a jet with the Pandemic Response Special AwardFAI rent-a-jet genel müdürü Barbara Baumgartner şunları söyledi: “Özellikle salgın sırasında talebi karşılamak ve kısıtlamaları yönetmek zorunda kaldığımız son derece zorlu yıl göz önüne alındığında, bu prestijli ödülü kazandığımız için FAI adına inanılmaz derecede gurur duyuyorum.

Jüri heyeti, FAI’nin Covid-19 hava medikal taşıma kapasitesi ile pandemiye hızla yanıt verirken filosundaki kapasiteyi artırma yeteneğini dikkate aldı. FAI, 2019 Yılında Yıllık Havacılık Başarı Ödülünü almıştı.

FAI rent-a-jet genel müdürü Barbara Baumgartner, 2021 ödülünü alırken şunları söyledi : “Özellikle talebi karşılamak ve yönetmek zorunda olduğumuz son derece zorlu yıl nedeniyle bu prestijli ödülü kazandığımız için FAI adına inanılmaz derecede gurur duyuyorum. Zorlukların üstesinden gelmek için tutku, adanmışlık ve kararlılıkla hareket eden ve hiçbir şeyi hafife almamayı hedefleyen tüm ekibimize teşekkür etmek isterim. Onlar olmadan işimiz ve bu başarı mümkün olmazdı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir