Ali ve Vuslat Sabancı'ya ziyaretler devam ediyor

Ali ve Vuslat Sabancı’ya ziyaretler devam ediyor

Yunanistan’da geçirdikleri tekne kazasının ardından İstanbul’da tedavi gören Ali ve Vuslat Sabancı çiftine aile yakınları ve iş dünyasından birçok isim ziyarette bulundu. Tedavilerinin hastanede devam ettiği Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı çiftine ziyaretler devam ediyor

Yunanistan’da geçirdikleri tekne kazasının ardından İstanbul’da özel bir hastanede tedavilerine devam edilen Ali ve Vuslat Sabancı çiftine ziyaretler devam ediyor. Ünlü çifte aile yakınları ve iş dünyasından birçok isim ziyaret etti.

Yunanistan’ın Leros Adası’nda 24 Ağustos tarihinde tekne kazası geçiren Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı çiftinin İstanbul’da özel bir hastanede tedavilerine devam ediliyor. Aile yakınlarının yanı sıra iş, sanat ve spor camiasından birçok önemli isim de ünlü çifti ziyaret etti. Ahmet Nazif Zorlu, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Özcan Sabancı, Hakan Sabancı ve Demet Sabancı Çetindoğan da ünlü çifti tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir