AJet’ten şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarına büyük indirim

AJet’ten şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarına büyük indirim

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Gökçe ile AJet Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat tarafından imzalanan protokol ile şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları, malul ve malul yakınları ile engelli yolcuların tüm seyahatlerinde faydalanabilecekleri indirim oranları belirlendi.

İmzalanan Protokolün Detayları

Türk Hava Yolları Genel Müdürlük binasında düzenlenen törenle imzalanan protokol kapsamında, tüm şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları ve malul ve malul yakınları iç hat uçuşlar ve Kuzey Kıbrıs uçuşlarında %50, dış hat uçuşlarda %20; engelli yolcular ise iç hat uçuşlar ve Kuzey Kıbrıs uçuşlarında %20, dış hat uçuşlarda %25 indirim hakkından faydalanabilecekler.

Bakan Gökçe’den Anlamlı Mesaj

İmzalanan protokolle ilgili açıklamalarda bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Gökçe, “Bugün, AJet ile kuracağımız iş birliği çerçevesinde Bakanlık olarak hizmetlerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. İmzaladığımız bu protokolün, sağlayacağı kolaylıklardan faydalanacak engelli, yaşlı, şehit yakını ve gazilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Milletimizin bizlere emaneti olan şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her daim yanlarında olduk, onlara hayatın her alanında öncelik verdik. Engelli kardeşlerimizin toplumla bütünleşerek, hiçbir zorluk yaşamadan günlük hayata katılabilmeleri için büyük bir azimle çalıştık. Bakanlık olarak gerek engellilerimiz gerekse şehit yakını ve gazilerimiz için tüm imkanlarımızı seferber etmeyi sürdüreceğiz. Başta Yönetim Kurulu Başkanımız olmak üzere tüm AJet yönetimine ve emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Prof. Dr. Ahmet Bolat: “1,5 Milyona Yakın Vatandaşımıza İndirim Sağlayacağız”

AJet Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat ise, “Bayrak Taşıyıcı olmanın bilinci ve sorumluluğuyla AJet uçuşlarımızda şehit yakınlarımız, gazilerimiz ve gazi yakınlarımız ve engelli yolcularımıza kolaylıklar ve indirimler sağlamak üzere buradayız. Altyapı kurulumu, entegrasyon ve test süreçlerinin tamamlanması ile bu güzel ve önemli projemizi en kısa sürede canlıya geçireceğiz. Bu protokollerle birlikte 1,5 milyona yakın vatandaşımız AJet markamızla sağlayacağımız indirimlerden istifade edecekler. Her iki uygulamanın da hayata geçirilmesinde bizlere ellerinden gelen tüm desteği veren Sayın Bakanımız Mahinur Özdemir Göktaş Hanımefendi’ye, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızın kıymetli personeline, bu protokollerin hazırlanmasında emeği geçen yöneticilerimize ve çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyor, bugün burada imza altına aldığımız protokollerin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

İndirimli Bilet Satın Alma Kolaylığı

AJet, özel indirim uygulayacağı yolcularının bilet satın alma işlemlerinde kolaylık sağlamak amacıyla indirimli biletlerin www.ajet.com sitesi ve AJet mobil uygulaması üzerinden alınabilmesine de olanak sağlıyor.

Protokolün Hayata Geçişi

İmzalanan protokolle, şehit ve gazi yakınları ile engelli yolcuların uçuşlarda büyük indirimlerden faydalanması sağlanacak. Protokolün hayata geçmesiyle birlikte, ilgili yolcular indirimli biletlerini AJet’in resmi web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden kolayca satın alabilecekler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Mülakatları geçeli 6 ay oldu, evrakları gönderin dediler, eksiksiz gönderdik, ne insan kaynaklarına ulaşılabiliyor, ne de bir bilgilendirme maili gönderiliyor…