AJet'in Frankfurt-Ankara Uçuşunda Kriz: Yolcular Uçak İçinde Sinir Krizi Geçirdi

AJet’in Frankfurt-Ankara Uçuşunda Kriz: Yolcular Uçak İçinde Sinir Krizi Geçirdi

AJet’e ait ve 26 Haziran tarihli Frankfurt-Ankara seferi, 24 saatten uzun süredir gerçekleştirilemiyor. Dün akşam 18.20’de kalkması planlanan uçak, 4 saatlik bir rötar yaşamıştı. Gece saatlerinde yolculara yapılan açıklamada uçuşun saat 11.15’e ertelendiği duyurulmuştu. Ancak planlanan saatler içinde kalkmayan uçak nedeniyle bazı yolcular uçak içinde sinir krizi geçirdi.

Türk Hava Yolları’nın (THY) alt kuruluşu olan Anadolujet, 2023 yılında yaptığı değişiklikle ismini AJet olarak güncellemişti. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar gerçekleştiren firmanın Almanya-Türkiye seferi 24 saati aşkın süredir yapılamıyor.

4 Saatlik Rötarın Ardından Uçuş İptal Edildi

AJet’e ait VF524 uçuş numaralı Frankfurt-Ankara uçuşu, dün 18:20’de kalkması gerekirken 4 saatlik rötarın ardından gece yarısına doğru iptal edildi. Yolculara yapılan açıklamada, uçağın saatinin 27 Haziran günü 11:15 olarak değiştirildiği ve yeni uçuş numarasının VF6650 olduğu belirtildi.

Yolcular Sinir Krizi Geçirdi

Yolcular, saatlerce rötar sonrası geceyi havalimanında geçirmek zorunda kaldı. Ancak yeni uçuş saatinde de beklenmedik bir durumla karşılaştılar. Uçağın bir kez daha saatlerce kalkmaması, yolcuların mağduriyetini 24 saati aşan bir süreye taşıdı.

Olaylar karşısında sinir krizi geçiren bazı yolcuların uçakta olduğu gözlendi. Bir yolcu, tepkili anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Yolcuların sinirli ve çaresiz halleri, havalimanında büyük bir krize yol açtı.

AJet yetkilileri, yolcuların mağduriyetini gidermek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, yaşanan aksaklıktan dolayı özür diledi. Ancak yolcular, yaşadıkları bu büyük mağduriyet karşısında tatmin edici bir çözüm bekliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 3 hafta önce

  Ajet Sinir bozucu bir havayolu… kesinlikle tercih edilmemeli.

 2. 3 hafta önce

  Ajet skandal bir firma, hayal kırıklığı.

 3. 3 hafta önce

  A jet insanlarla dalga geciyo bakımsız uçakları ucuruyo Rus ukranya uçaklarını kiralıyor ordu Giresun havaalanında uçağın kapısı açılmadı 1 saat bekledik

107 Yorum

 1. 3 hafta önce

  THY, uçuşları Ajete aktardi.Ajet de bizleri ortada bıraktı. Ayni durumu Budapestede yaşadım. Ajet, bilet THY nin diyor. THY, ben bilmem uçak onların diyor. Havaalanında kalakaldım, elimde uçağı olmayan bir biletle. Kendi imkanlarimla döndüm
  Son dakikada yeni bilet aldığım için maaşımın yarısından fazlasini verdim. Ve iki havayolu da sorumluluk almadi.

 2. 3 hafta önce

  Ben bir kaç kez uçtum farklı aylarda hiç sorun yaşamadım. Yeni bir firma oturması biraz zaman alabilir.

 3. 3 hafta önce

  Haklılar A jet hep bunu yapıyor sorumsuz A jet

 4. 3 hafta önce

  Başında A olan her şey adi ve ş……….. z

 5. 3 hafta önce

  Anadolu jetle birkac kez yolculuk yaptım a jetle en son 23 mayıs 2024 de düseldorfdan ankaraya yolculuk yaptım hic sorun cıkmadı

 6. 3 hafta önce

  Aynı durum 30 Haziran Sabiha Gökçen -Franfurt seferini saat 10:20 de VF35 numaralı uçuşu Airbus A321 ile yapması gereken Ajet önce 3 saat 15 dakika rötar yaptı, sonra uçağa alındık, uçak içinde 4 saat 4 saat 35 dakika bekletildik. Arıza var gideriliyor yalanına baş vurdular. Uçak içinde kavga çıktı. Polis çağırıldı vs.. Ve Ajet uçağı saat 18:00 de kalkarak Frankfurta uçuş sağlandı. Bir daha Ajet ile uçmak mı? Asla!

  • 3 hafta önce

   Tam bir baş ağrısı beceriksizler ile dolu dünyanın en berbat havayolu işletmesi ????????????

  • 3 hafta önce

   Gökyüzünde negatif saldırılar metafizik alemde saldırılar var bu yıl kalkamayan uçakları çoook göreceğiz

   Cevapla
 7. 3 hafta önce

  AJet tam bir fiyasko 100 karası bir firmaya dönüştü yöneticileri ise torbayla parayı götürüyor

 8. Tam anlamıyla BECERİKSİZLİK Ajet demek rötar ve muhatap bulamamak demek, Anadolujet iken Ajet oldu herşey dahada sarpa sardı, sürekli olarak kendi beceriksizliklerini vatandaşa yükleyip birde sorumsuzca davranıyorlar. Aktarmalı uçuşları bir türlü ayarlayamıyorlar, bagajlar sağlam inmiyor ve halen aynı sorunlar devam ediyor.

 9. 3 hafta önce

  Boyle giderse yakinda Ajete kimse binmez, Anadolujetten bu yana Ajete binmemek icin arabaya yoneldim. Tam bir organizasyon ve yonetim hayal kirikligi

 10. 3 hafta önce

  BECERİKSİZ ELAMANLARI YÜZÜNDEN!! DEVLETE AİT KURULUŞLAR ÇOKK ZARAR GÖRMÜYORLAR!!SORUMLULAR DERHAL GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMALI LAR!!

 11. Zeynep
  Zehra
  Zeynep naz
  Zeynep masa
  Zeynep keskin
  Lina

  Mutlu

  Cevapla
 12. 3 hafta önce

  Bugün 1630 duseldorf antalya ucusum var inşallah sorun çıkmaz

  Cevapla
 13. 3 hafta önce

  AJet 30 Haziran 12:35 Viyana İstanbul uçuşu 5 saat rötar ile gerçekleşti , İstanbul’dan Esenbogaya 23:10 uçağı 2 saat rötar ile gerçekleşti. Yağmur yok, hava açık, pist uygun, Viyana’dan 14 saatte Ankara’ya ulasabildik. Türkiye için buyuk prestij kaybı. Yazıktır . Teşekkürler Liyakatli AJet Yonetimi

  • 3 hafta önce

   Sanki Pegasus çokmu iyi,her ikisi aynı, en güzeli Türk şirketleri ile Uçmayacaksın.

   Cevapla
 14. A Jet tadını kaçırdı bir daha uçmayalım. Başka uçak yokmu. Benimde başıma üç defa geldi…????

  • 3 hafta önce

   sizin yolculukda Cuma günümüydü 14:25 nach Frankfurt?

   Cevapla
  • 3 hafta önce

   Kirkyilin basinda Ajet e nindik trabzonda 20 dk rotar yapti o 20 dakika oldu 1 saat oldu kalktik istanbul a gittik ineedik 1saat tur attik ancak inebidik.

   Cevapla
 15. 3 hafta önce

  Bu nyolcularını yolcularını içinde hasta çocuk engelli mağdur olan insanlar var böyle sorumsuzluk olmaz çok yazik nasip olursa yarın benimde biletim ankaraya aynı şey başıma gelirse davacı olacağım ve diğer arkadaşlarla avukata verip gereken neyse yaparım

 16. 3 hafta önce

  AJET ülke icindeki seferlerinde de rötar üzerine rötar yapıyor
  Insanların sinir ucları ile oynuyor

 17. 3 hafta önce

  AJet ‘in bütün uçuşları sinir krizi geçiriyor.Rotarsiz bir uçuşu yok

 18. 3 hafta önce

  10 yıldır,ve 40 a yakın uçuş yaptığım,pilot ve hosteslerini takdirle kardiladigim,bir hava yolu şirketinin,bunu yaşamasına son derece üzüldüm.

 19. 3 hafta önce

  Türk Hava Yolları dünyanın en iyileri arasındayken artık gün geçtikçe kalitesini kaybediyor keza ajet zaten problem yumağı (bir işin başına anlayan yerine alakasız kişileri liyakat dışı atamanın sonucu bu şekilde oluuor)

 20. 3 hafta önce

  Yarın benim Almanya’dan Türkiye’ ye uçuş um var a jet ile şimdi nanay yemedik mi

  • 3 hafta önce

   Gece 1.00 de uçak vardı 1.50 dediler 2.50 dediler sonra uçuş 8.50 dediler antalyada otele giriş yapmam lazım şuanda otogarda en arka koltukta 3kişi otobüs bekliyoruz.

   Cevapla
 21. 3 hafta önce

  Kardeş bu uçuşun mağduruyum. Planlanandan 36 saat sonra uçtuk. Böyle bir rezalet görmedim uçaga bindirip iki kez tekrar indirdiler. Her seferinde yaklaşık 3 saatten fazla uçakta oturduk ve hiç bir tatmin edici açiklama yapmadılar ve su bile vermediler.

 22. 3 hafta önce

  Anadolu jet veya Ajet pismanliktir…bence direkt lisansları iptal edilmeli..net..

 23. 3 hafta önce

  Yıllardır hava yolu kullanıyorum.A jet kadar kötü bir hava yolu görmedim.

 24. A jet pişmanlıktır

 25. 3 hafta önce

  Kesinlikle , sinir bozucu bir şirket , asla da THY e yakıştıramadım, yahu Pegasus kadar olamıyorsunuz, ki bizi onlara itiyorsunuz. Bir daha asla A-Jet … yolcu böyle tepki gösterir, tabi ki bu çoğunluk için geçerli yoksa başarı olmaz ve mağduriyete devam. Ve bu örnek ile alakali değil sadece benim ki genel görüş!

 26. 3 hafta önce

  A jetmi tövbe bir daha binmem 2 kişilik biletimi yaktılar hiç bir şekilde muhattabat yok ararken aynen ararken bir bilet parasına telefon parası ödedi ulacam diye böyle rezil şirket olmaz Nalet olsun a jete

 27. 3 hafta önce

  Böyle giderse iflas eder,tüm hatlar sorunlu

  • 3 hafta önce

   Ulaştırma Bakanı isim değişikliği yaparken ve lansman yaparken çok methiyeler dizmişti AnadoluJet adından Ajet’e geçiş yaparken. Şimdi pirincin taşını ayıklamak Ulaştırma Bakanına düşer bence. Türkiye’nin adını Ajet dolayısıyla rezil ettiler. Buna müsade edilmemelidir. Ulaştırma Bakanı ve Üst düzey Ajet yöneticileri istifa etmeli.

   Cevapla
 28. 3 hafta önce

  Ajet=rötar demek. Bu yolcuların haklarını saygısızlık.

  • 3 hafta önce

   A,Jet le uçanların, çoğu seçimlerde oy veren Osmanlı torunları ne olduda şimdi caz yapıyorsunuz,kendi tercihlerinizin sonucuna katlanacaksın.hadi hayırlı uçuşlar

   Cevapla
 29. Yorumları ve haberleri gördükçe uzak duruyorum Allahın cezası havayolundan. Allah beterinden saklasın

 30. 3 hafta önce

  Aynen dogru haber kardesimde bu ucakla gelecekti almanya frankfurt seferi sefer iptal oldu ve sabah tekrardan ucus yapildi

 31. 3 hafta önce

  Ajet tam bir rezalet sabihagokcen den dalaman 8 saat de girebildim dalaman dan sabiha gokcen e 5 bucuk saat de donebildim sürekli rötar bilgi veren yok masasi yok danışma masa yok muhatap yok buna rağmen uçakta şu bile yok yönetim istifa hava limanları topkapi gazına benzemiş tam bir rezalet

 32. 3 hafta önce

  A jete binilmez rezalet bedava deseler yine binmem

 33. 3 hafta önce

  Bende Hannover uçtum ilgisiz ,bir bardak su bile vermiyorlar Allah kahır etsin yazık THY böyle yok Etiler.

 34. 3 hafta önce

  Dubai Ankara uçuşunu bizleri 11 saat havalimanında beklettikten sonra iptal ettiler. Ve hiçbir açıklama yok , mahkemede hesaplaşacağız

 35. 3 hafta önce

  Anadolu Jet ayarında zannettim aldım..Uçuşumu iptal edip ertesi gün aynı saate attılar,ertesi gün de iki saat rötarlı bir Rus uçağı geldi,biner binmez şu satmaya başladılar..Yuh ki ne yuhh…İlk ve son oldun A jet(imsi)..

 36. 3 hafta önce

  Ciddi tazminat ödesinlwr

 37. Aynı rezalet Londra – Ankara anlaşması uçuşunda bize yaşatıldı.
  9 saatlik bekleyiş sonrası uçuş ertesi güne ertelendi. Bu uçuş da 4 saat rötar yedi.
  Böyle rezil bir şirket olamaz.
  Sadece mağdur etmekle kalmıyor, Türkiye’nin adını da lekeliyor.
  Yönetimde zerre kadar akıl, insaf ve izan varsa derhal istifa etmeliler.

 38. 3 hafta önce

  Ajet ile bir kere uçtum bir daha aslaaaa
  Tam bir rezalet..

 39. 3 hafta önce

  A jet in Katar a satıldığı söyleniyor. Belki de onlar yönetiyor.

 40. 3 hafta önce

  Uçuşlar rötar sız gerçekleşmiyor , bayram uçuşunda uçağı indiremedi pilot, hiç bir hava muhalefeti olmamasına rağmen yolcuları içi dışına çıktı ne bir açıklama ne bir özür bu kadar pişkinlik olamaz

 41. 3 hafta önce

  Paranla rezil olmak istiyorsaniz bu firmadan bilet alın beni de Brüksel’de mağdur ettiler bir daha mı tövbeler olsun

  • 3 hafta önce

   Güzelim Anadolu Jet ,Ajet’e dönüştürüldükten sonra her kategoride başarısızlıklar yaşanıyor.Web siteleri yetersiz,müşteriyi yanıltıcı.Biz de bir mağduriyet yaşadık.Bu firmanın içi boşaltılmış gibi sanki.Olanlar software hatasının ötesinde gibi görünüyor.Ne yazık bu milli kaybımıza…

   Cevapla
 42. 3 hafta önce

  1 ay içinde üç uçuşumun ikisi iptal oldu, biri rötar yedi..şaka gibi bir firma oldu..büyük ihtimal satılacak ama bu kadar bariz saçmalıklar yapan havayolu şirketi olmamalı

  • 3 hafta önce

   Makul bir açıklama yapılmaması da ayrı bir problem. Sorumsuzluk mu, utanmazlık mı?.. Bir kuralin yaptırımı yoksa kural işe yaramıyor. Burada silsile yoluyla iş devletin yetkililerine varıyor. Kim duydu ?!

   Cevapla
 43. 3 hafta önce

  28 haziran saat 21.55 dalaman ankara uçağı gece 00.20 de kalkabildi. Rezil bir havayolu şirketi. Özür dileyen muhatap olacağınız kimse yok.

 44. 3 hafta önce

  Diğer ucuz şirketlerden iyidir yine de…

 45. 3 hafta önce

  Riyakatsizlari yönetici yaparsaniz böyle olur yaziklar olsun göz bebegimiz thy ni ne hale getirdiler …

 46. 3 hafta önce

  hic bir yetkili bizden özür falan dilemedi

 47. 3 hafta önce

  babami 2 gün morkta beklettim cenazesine yetisip son birkez de olsa göremedim anadolujet sayesinde baska ucaktan bilet aldim geldim toprakini kucaklamak oldu anadolujet sayesinde almanyaya geldigimde sivilhavacilik kurumuna ne gerekiyorsa bildireceyim bu aile sirketini

 48. 3 hafta önce

  22/06/24 İstanbul Sabiha Gokcen Düsseldorf 3 sat gecikme biletimz THY?

 49. 3 hafta önce

  AnadoluJet ile hiçbir zaman sorun yaşamamıştım. Ama Ajet pişmanlıktır. hayal kırıklığıdır.

 50. 3 hafta önce

  Aynı durumu bende Ankara Çanakkale seferinde yaşadım , tam 8.20 de kalkacak uçak 12.45 de kalktı . Saatlerce bekletildik. Hiçbir pişmanlık ve zararı giderici bir uygulamaları da yok AJET in

 51. 3 hafta önce

  Bogle rezil AJet ucak omrumde daha gormedim. Ayni rezilligi bende yasadim ucak var diyorlar fakat pilot ortalikta yokmus. Bogle rezillik hic duydumuzmu. Bizleri magdur etmeleri kimsenin hakki yok verdigimiz bilet paralarini cebe indirmelerini ama cok iyi biliyorlar.

 52. 3 hafta önce

  Erzurum bişkek gidis donus bilet aldik,hem isimde hem donus tarihlerini yalnis yazmislar ankara aktarmali donusu ayni gun erzurumda olacakken ertesi gune vermisler,tam bir gun bekleme suresiyle ve dort kucuk cocuk kalacak yer yok ve bilmedigimiz bir sehir,geri bildirim olusturmaktan baska hic birsey yapilmadi geri donmedilerde hakkimizda hayirlisi

 53. 3 hafta önce

  27. 06 24 de biz de Lyon dan Sabiha Gökçen e Gelmek için bindik 1 saat rötar vardı uçak Türk uçaği değildi , Bir çok insan yemek sipariş vermişti hepsi iptal olmuştu , Dördünuz ne sandviç ne yemek vardı ,sayın genel müdür eminim ben daha iyiydi yaparım bu işi makamına talibim

 54. 3 hafta önce

  Sabiha gökçen’den Antalya’ya geldim bende. Giderken thy ile gittim ikramları vardi. Gelirken bardak su dışında ikramları olmadı. Paralar alınıyor ama 1 sandviçle 1 bardak çayı yada kahveyi çok görüyorlar. Bende binmeyi düşünmüyorum.

 55. 3 hafta önce

  27 Haziran istanbul Antalya seferinde de biz 6 saatlik bir rötarla uçtuk çoluk çocuk herkes perişan oldu ve asla muhattap bulamıyorsunuz bir açıklama yapılmıyor.Rezil bir firma asla ve aslaaaa bir daha tercih etmem…

  • 3 hafta önce

   Aynı fiyat mı THY senden iki katı ücret alıyor iki su sandivic verdi diye

   Cevapla
 56. 3 hafta önce

  Gul

  • 3 hafta önce

   Haziranda İstanbul Dalaman uçuşunda aldığım koltuk başkasına satılmış, rötar da hediyesi

   Cevapla
 57. 3 hafta önce

  En güzeli özel uçak kimseyle uğraşmıyorsunuz..

 58. 3 hafta önce

  Ajet. Şaştik mi? Tabikide şaşmadik. İtibardan tasarruf olmaz ????????????????????

  • THY ne CeHaPe hava yolları mi?
   O da Ak Partinin yönettiği şirket dünyada lider baba İtibardan tasarruf yapılınca demek ki olmuyormuş Ajet de sana ve senin gibilere gösteriyor.

   Cevapla
 59. 3 hafta önce

  En güzel THY on numara

 60. 3 hafta önce

  28.06.2024 İzmir Ankara 21.35 Ajet uçuşu iptal edildi.Yolcular otele gönderildi.Ertesi gün 04.00 de yapılması planlanan uçuş 5.20 de gerçekleşti.2 hf öncede aynı uçuş 3 saat rötarla yapılmıştı.Bundan sonra Ajet mi asla…

 61. 3 hafta önce

  Ajet ile 2 kez 2024 yılında Almanyaya uçtum. Böyle rezil bir hizmet ve havayolu görmedim.
  Bir daha Ajet ile yolculuk asla yapmam.
  Yetkililer okkalı maaşları alıp umursamamaya devam etsinler.

 62. 3 hafta önce

  Tüm ekibiyle çok kalitesiz.Bu firma iptal edilmeli

 63. 3 hafta önce

  Anadolu jeti gelinlik kız gibi allayıp pulluyorlar, garanti bir Arap ülkesine satacaklar. Bilet alırken kullandığımız ara yüzü değiştirmeye hiç gerek yokken, mutlaka bir yandaş şirkete para kazandırmak için değiştirdiler. Yeni arayüz ergonomik değil ve yavaş çalışıyor, yani acemi ellerden çıkmış. Aynı yazılım uçuşlarıda yönetir. Demekki aynı acemilik programın o bölümünde de var. Gereksiz masraflar ve degişiklikler dert açıyor.

  • 3 hafta önce

   Münih samsun direkt uçuş aldım önce saatini değiştirdi sonra iptal etti biraz sorunlu şirket

   Cevapla
 64. 3 hafta önce

  A jet Van İstanbul uçuşunda aynı şeyi yaşadık kesinlikle bu tip vakalar çok bu a jet te

 65. 3 hafta önce

  Bır daha Ajet e binmek mi asla.Ankaradan Çanakkale ye gidecektim.45 dk rötar bindik neyse havada uçağın ön camı çatladı.İstanbula indirdi pilot.Yolcuların isyanıyla bizi otobüslerle Sabiha Gökçen havalimanına götürdüler.Gece 3.50 uçağıyla bizi Çanakkale ye gönderdiler.Beklerken sudan başks bir şey ikram etmediler.2000 TL bilet parası karşılığında eziyet.

  • 3 hafta önce

   Antalyadan Istanbula gelmek icin havalimannda 8,5 saat bekledik. Hicbir aciklama yapilmadi. Berbatlar

   Cevapla
 66. 3 hafta önce

  Hic hos birsey deyil biz gurbetciler bunlari hak etmiyoz

  • 3 hafta önce

   Biz gurbetçi olmayanlar ediyomuyuz. Kimse haketmiyor

  • 3 hafta önce

   Kim hak ediyor gurbetçiye haksızlık ülke insanına layık öylemi
   Bence kimse haketmiyor
   Tüm insanlarımız çok güzellerine layık yerli yabancı inanan inanmayan hiç fark etmiyor
   Yaradılanı sev yaradandan ötürü
   Y

 67. 3 hafta önce

  A Jet kesinlikle kullanılmaması gereken gereksiz bir hava yolu. uzak durmak lazım.

 68. 3 hafta önce

  Sadece bir kez Ajet ile uçtum ancak onda bile bin pişman oldum uçağın Ankara’ya varması gerektiği saatte biz daha pistin içinde bekliyorduk uçağa bindirmeleri 1 saat bindirdikten sonra pistten kaldırmaları da 1 saat yani toplam 2 saat beklettiler bizi koyun gibi yolculukta öyle uzak bir yer değil Kıbrıs Ankara seferiydi ama onu bile vaktinde yapmayı beceremediler

  Cevapla
 69. 3 hafta önce

  Bunlar daha iyi günleriniz.

 70. 3 hafta önce

  Ajet Sinir bozucu bir havayolu… kesinlikle tercih edilmemeli.

 71. 3 hafta önce

  Ajet skandal bir firma, hayal kırıklığı.

 72. 3 hafta önce

  A jet insanlarla dalga geciyo bakımsız uçakları ucuruyo Rus ukranya uçaklarını kiralıyor ordu Giresun havaalanında uçağın kapısı açılmadı 1 saat bekledik

 73. 3 hafta önce

  Ajet pişmanlıktır, çok net
  Geçen sene roma ıst. Seferi aynı şekilde iptal oldu ertesi gün yine rötar yaptı ıst ant aktarmaya yetişemedik sonraki sefer için yeni bilet ücreti istediler. 36 saatte antalyaya ucabildik isimizle ilgili bir sürü maddi kaybimizda oldu, ajet pişkince bizim yapacağımız bir şey yok dedi

 74. 3 hafta önce

  Aynen öyle. 28.06.2024 dalaman-S. Gökçen uçuşunda da yasandı. Doğru düzgün bilgi yok, yabancı yolcular ikinci uçuşlarını kaçırdılar. A jet rezalet. 30.unda dönüş uçuşumu da almıştım, ne sıkıntı olacak diye merakla bekliyorum. Ama bir daha da almam…

  • 3 hafta önce

   16 Haziran İstanbul bağlantılı Bakü-Düsseldorf uçuşumuzu gerçekleştirdik. Bakü’de 3 saat roter yaptı. SGH’na indiğimizde Düsseldorf uçağı için sadece 40 dakikamız vardı. İyi ki, check in işlemini her iki uçuş için Baküde yaptırmıştık. Bir görevli orada hazır bekliyordu. Bizi aldığı gibi hızlıca kısa yoldan uçağa götürdü ve böylece Düsseldorf uçağını kaçırmamış olduk. Ama çok stress yaptık. Çoluk çocuk 6 kişi tatile gidiyoruz derken havalanında perişan olmak da varmış halbuki. Ama evet bir daha asla kullanmam. Bu yetti.

   Cevapla
 75. 3 hafta önce

  Salam insanların anlaması lazım hava şartları nedeniyle belki hava şartları sorun olmuş belki de arıza tespit olmuş ola bilir bütün insanlara sabırlı ve temkinli olması lazım yinede olacaklardan Allah korusun

  • 3 hafta önce

   Hep aynı firmada sorun oluyorsa insanların anlamaması gayet doğru.

   Cevapla
   • 3 hafta önce

    Benim oğlumda ajetle uçtu ayin 27 de koln Ankara ucak 23.25 de uçacaksın gece 2 attılar uçuşu sonra tekrar 00.00 uçuşu gerceklestirdiler uçağın geç kalkması büyük bir sorun ama bedava uçmuş olacaksınız paranızı geri alıyorsunuz

    Cevapla
  • 3 hafta önce

   Hava şartları sadece ajet için mi geçerli diğer uçak firmaları normal sürdürüyor seferlerini

  • 3 hafta önce

   Hava şartları sadece ajet için mi geçerli diğer uçak firmaları normal sürdürüyor seferlerini

   Cevapla
  • 3 hafta önce

   Hayatımda uçtuğunu en berbat havayolu Frankfurt havalimanida 2 saat rötar yaptı hiç bir anons dahi yapılmadı Uçak kiralık Uçak ve Servisi berbattı kesinlikle tercih etmem bir daha.

  • Hayatımda uçtuğunu en berbat havayolu Frankfurt havalimanida 2 saat rötar yaptı hiç bir anons dahi yapılmadı Uçak kiralık Uçak ve Servisi berbattı kesinlikle tercih etmem bir daha.

   Cevapla
  • 3 hafta önce

   Düpe düz operasyon sebep deniyor. Bı uçak arızası olsa teknik hata denirdi. Sıcakta 15 dk o tüp gövdede dur da görelim.

   Cevapla
   • 3 hafta önce

    25/06024 de sabiha dan Kayseri’ye uçtum VF3174 ile böyle rezillik olmaz 3 rötar yedik havalimanında 19:10 kalkması gereken uçak 10:30 hala pisteydik. Piste beklerken pilot anons yaptı 10 dk. Sonra kalkacak diye yarın saatten fazla bekledik.. pilot birde anons yapıyor şaka gibi hasta ve yaşlılara su ikramı mız vardır diye. Lütuf gibi. 18:40 inecekti uçak asr ye hadi bir yarım saat daha bekleyin çıkanları en geç 22:00 evinde olması gerekirken 01:30 evde olabildim zar zor savunan arkadaşlar umarım en kısa zamanda sizde yaşarsınız. O zaman anlarsınız.

    Cevapla
  • 3 hafta önce

   Tabii ki rötar olabilir, arıza olur, hava şartları uçmaya izin vermez bazen… Ama hiçbir mantıklı açıklama yapılmıyorsa, muhatap olunabilecek bir yetkili bulunamıyorsa, uçak sürekli boardingde gösterilip rötar ve iptal zamanında duyurulmuyorsa, mağdur yolculara insani koşullarda bekleme imkanı sağlanmıyorsa bu alelade bir gecikme veya iptal olarak adlandırılamaz. O uçuşta, orada bekleyenler arasındaydım. Allah düşmanımın başına vermesin, kabus gibi iki gün geçirdik. Ben yorumlara falan bakmadan, saatleri uyduğu için a jetten bilet almıştım. Bir daha asla bu hatayı yapmaycağım…

   Cevapla