AIRLINEHABER SALDIRI ALTINDA

AIRLINEHABER SALDIRI ALTINDA

Değerli okurlarımız;

Airlinehaber portalımızın çalışanlardan ve gençlerimizden yana taraflı olduğunu defalarca yazdık. Haber sitemiz yayın hayatına geçeli bir sene doldu. Bu bir sene içinde bir dolu haksızlıkları dile getirdiğimizi biliyorsunuz. Bu tarzımız tabii ki devam edecektir. Ancak bu aralarda sitemize yoğun bir saldırı söz konusu. Örneğin, Sizin de fark ettiğiniz üzere sadece bu gün 4 defa sitemiz yayın yapamadı. Yayınınız kesik tarzında bir çok telefon ve bilhassa sosyal medyadan mesajlar aldık. Elimizde olmayan bu durum nedeniyle özür diliyoruz.

Hizmet aldığımız teknik ekip, Airlinehaber’in bulunduğu sunucuya yönelik saldırıların olduğu bilgisini verdi. Bu saldırılara yönelik tedbirler alsalar da yinede sorunun tam çözüldüğünü söylemek zor. Bir şekilde bu saldırların önüne geçmek için uğraş veriyoruz. Bu nedenle arada sırada sitemizde kopukluk yaşandığında lütfen daha sonra yine deneyin.

Teşekkürler.

 

Geri

10
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Acaba kim

Komşu site olabilir

Teknik

İt ürür kervan yürür hocam. Siz haklıdan yana oldukça çekemeyenler elbet olacaktır. Bu saldırılar işinizi doğru yaptığınızın kanıtı.

serdar

rakip site çekemiyor herhalde.

kürşat

Kürşat Atılgan, hakkında yapılan haberleri özellikle takip ettirip üzerine var gücüyle adam salan bir insandır. Bu aralar thk üzerine gidiyorsunuz. Pastalarına ve parsalarına parmak soktunuz, elinize sağlık. Bu nednele saldırı normal. Adamların rektörlerinin soyadına baktığınızda zaten cevabı almış olursunuz 🙂

Terbiyesizler

Bu işi yapmakla cepten para çalmanın arasında hiç fark Yok emeğe saygısı olmayan pislikler

Suphi

Kaldırın o haber neyse saldırı kesilir yoksa bu hackerlar rahat bırakmaz sizi. Bir yerden sipariş iş yapıyorlar bunlar

Kaptan 2

Bu ahlaksız işten zevk alanlar, nemalananlar, öç alanlar var. Başkasına zarar vermek en büyük keyifleri bunların.

Mehmet

Kimin tavuğuna kıştt dediniz bakayım

Meyve veren ağaç

Eee normal yani.

Geçmiş olsun

Bu aralar bu tür çirkin saldırılar yoğunlaştı