featured

AHL ŞEHİTLERİ ANILDI O GÖRÜNTÜLER NEDEN YAYIMLANMADI ?

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda geçen yıl 28 Haziran’da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybedenler için anma töreni gerçekleştirildi.AHL Dış Hatlar Geliş Terminali A Çıkış Kapısı’ndaki anıt önünde düzenlenen törene Atatürk Havalimanı Mülki İdari Amiri Mehmet Ali Ulutaş, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, TAV İstanbul Havalimanı Müdürü Kemal Ünlü, TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal, DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürü Timur Alp Bayrak, şirketlerin yöneticileri, havalimanı personeli ve şehit aileleri katıldı.
Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ ahl2 287Tören, bir dakikalık saygı duruşuyla başladı. Ardından İstiklal Marşı okundu ve daha sonrasında Atatürk Havalimanı Hezarfen Ahmet Çelebi Cami İmam Hatibi Mustafa Coşkun hain terör saldırısında hayatını kaybeden şehitler için Kur’an-ı Kerim okudu. Çok sayıda katılımın olduğu törende şehit yakınları ve mesai arkadaşlarını kaybeden havalimanı personeli gözyaşlarına hakim olamadı.
Şehit yakınlarının 28 Haziran Anıtı’na çiçek bırakmasıyla tören sona erdi.
Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısı anmasını Doğan Haber Ajansı canlı yayın olarak verdi ve yabancı ajanslar ise fotoğraflar yayımlayarak anmayı dünyaya duyurdu.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Anadolu Ajansı’nı (AA) ve İhlas Haber Ajansı’nı (İHA) anma görüntülerini geçmemeleri konusunda uyardı. İddia o ki; “Turizm sezonunda bu haberi vermek iyi değil” denildi ve o anların abonelere ulaştırılmadığı öğrenildi.
Bu haberin yayımlandığı ana kadar anma görüntüleri hala iki ajans tarafından da abonelere geçilmemişti.
Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ ahl14 6
(Odatv.com)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir