Afrika’nın en büyük havacılık fuarının sponsoru: Hitit Havacılık

Afrika’nın en büyük havacılık fuarının sponsoru: Hitit Havacılık
Birçok havayolu firması, havalimanı ve teknolojileri şirketlerinin katıldığı Afrika Sivil Havacılık Festivali 13 Haziran’da başladı. Etkinliğin “Gümüş Sponsorluğunu” Hitit Havacılık üstlendi.

Afrika kıtasının en büyük havacılık organizasyonu olan Afrika Sivil Havacılık Festivali Johannesburg’da 13-14 Haziran tarihleri arasında düzenleniyor. Bu sene sekizincisi gerçekleştirilen ve havacılık sektörü kapsamında dünyanın sayılı etkinlikleri arasında gösterilen organizasyon, her sene binlerce katılımcısıyla sektör temsilcilerine önemli bir buluşma ve network imkanı sağlıyor.

İki gün sürecek olan ve 2000’e yakın davetlinin ziyaret etmesi beklenen organizasyona, 300 konferans delegasyonu ve 80 konuşmacı iştirak edecek. Konferans süresince düzenlenen panel ve seminerlerde, sektörün önde gelen firmalarından üst düzey yetkililerce gerçekleştirilen sunumlarla, havacılık sektörünün gelişim alanları ile teknolojik gelişmelerin sivil havacılık alanında yarattığı dönüşüm ve yenilikler ele alınacak.

200’ü aşkın havayolu, havalimanı ve teknoloji şirketlerinin iştirak ettiği Afrika Sivil Havacılık Festivali’nin gümüş sponsorluğunu, Türkiye’nin tek havayolu yazılım firması olan Hitit üstlendi. Büyük bir stantla organizasyona katılım gösteren Hitit, havayolu dağıtım kanalları ile yolcu hizmet sistemlerinin (PSS) bileşenleri hakkında iki ayrı sunum gerçekleştirecek.

Hitit Genel Müdürü Nur Gökman konu hakkında: “İçinde bulunduğumuz bu gelişim ve dönüşüm çağında yeni teknolojilere adapte olmak havayolu firmaları açısından bir zorunluluk haline geldi. Müşterilerine kusursuz bir seyahat deneyimini yaşatmak amacıyla operasyonel işleyişlerini mükemmel bir seviyeye getirmeyi hedefleyen bu firmalara, inovatif bilişim hizmetleri sunmak bizim en önemli varlık sebebimizdir. Üstlendiğimiz bu misyonun bilinciyle dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımızla birlikte seyahat sektörünün kalitesini yükseltmeye ve bu amaçla gerçekleştirilen organizasyonlara destek vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda, gümüş sponsoru olduğumuz Afrika Sivil Havacılık Festivali’ne katılarak, hem ülkemizi ve markamızı Afrika coğrafyasına daha yakından tanıtmaktan hem de Hitit profesyonellerinin yaptıkları sunumlarla sektör aktörlerinin ufuklarını açmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.