ABD’li kadın yolcu Emirates uçuşunda öldü

ABD’li kadın yolcu Emirates uçuşunda öldü

ABD’li kadın Dubai merkezli Emirates uçuşunda öldü…

40 yaşındaki Şikago’da yaşayan Brandi Hodges, kuzeniyle birlikte tatil için Dubai’ye gitti.
Havayolu şirketi Emirates, Amerikalı bir kadının, geçen hafta geç saatlerde gerçekleştirilen New York City’den Dubai’ye olan bir uçuşta öldüğünü doğruladı.

Emirates sözcüsü, “Emirates, 6 Haziran’da EK204 uçuşunda acil tıbbi müdahalelere rağmen yolcumuzun hayatını kaybettiğini, kayıptan dolayı derin üzüntü içinde olduklarını ve bu bağlamda yolcunun yakınlarına başsağlığı dileklerini ilettiklerini” belirtti.

ABD basında çıkan haberlere göre, kadın, 40 yaşındaki Şikago’da yaşayan Brandi Hodges, kuzeniyle birlikte tatil için Dubai’ye gidiyordu.

Uçağın Dubai’ye inmesiyle Hodges’in kendisini iyi hissetmediğini bildirdi. Kabin memurları derhal yolcuya müdahale ederek, acil servis yetkililerini çağırdı. Bu sırada yolcu bayıldı. Raporda Hodges’un tekrar kendine geldiğini, oksijen ve buz verildiğini, ancak kısa bir süre sonra tekrar bayıldığını ekledi. Daha sonra sağlık görevlileri tarafından havaalanındaki tıbbi merkeze götürülerek tekrar hayata döndürülmeye çalışıldı. Ancak başarılı olunamadı ve yolcu hayatını kaybetti.

Yetkililer, Hodges’in cesedini pazar günü göndermeyi planladıklarını duyurdu. Maliyetin 6000 dolara yakın olacağı belirtildi. Yolcunun sık sık seyahat ettiği biliniyor ancak ölüm sebebi hakkında herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.


Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.