3.HAVALİMANI ŞANTİYESİNDE BÜYÜK KAVGA

3.HAVALİMANI ŞANTİYESİNDE BÜYÜK KAVGA

İstanbul’daki üçüncü havalimanı şantiyesi otopark bölümünde görevli TIR şoförleri ile işçiler arasında taşlı sopalı büyük bir kavga çıktı.

İstanbul’daki üçüncü havalimanı şantiyesi otopark bölümünde görevli TIR şoförleri ile işçiler arasında taşlı sopalı büyük bir kavga çıktı. Şantiyede görevli işçilerin iddiasına göre çıkan olaylarda 1 kişi öldü 5 kişi de ağır yaralandı. Kavganın ardından olaylara müdahale eden Durusu Jandarma karakolu ise kavgaya müdahale edildiğini, yaralananların olduğunu, ancak olayda hayatını kaybeden kimsenin bulunmadığını belirtti.

Kavga saat 10.00 sıralarında 3 ’ncü havalimanı şantiyesinin Akpınar kamp bölgesinde meydana geldi. İşçiler arasındaki anlaşmazlık nedeniyle çıktığı belirtilen kavgada iddiaya göre 5 işçi ağır yaralandı. Kavganın demir işçileri ve tır şoförleri arasında ki sürtüşmeden kaynaklandığı da iddia ediliyor.

JANDARMA MÜDAHALE ETTİ

Kavganın büyümesinin ardından Durusu Jandarma Karakolu müdahale etti. Olayların büyümemesi için şantiyede güvenlik önlemi alındı. Yaralıların ilk tedavileri şantiyedeki revirde yapılırken jandarma karakolu bir kişinin öldüğü iddialarının doğru olmadığını açıkladı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
kepazelik
3 yıl önce

hangi aklı başında ülkede böyle olaylar olur ? ahl gibi ülkemizin göz bebeği,yabancıların ülkemizde ilk ve son bulundukları yerde taksiciler birbirini bıçaklar, 3. havalimanı inşaatında millet birbirine girer ! bazı aklı evveller de o kadar adamın olduğu yerde olur böyle şeyler diye yorum yapıyorlar! her sorunu şiddetle çözme kafasındaki suça yatkın,medeniyetten uzak,eğitimsiz,cahil,birbirine karşı saygısız,çıkarcı bir toplumla ve adaletin,hakkın,hukukun,devletin otorite,caydırıcılığının ve hakkaniyetinin olmadığı bir ülkede, dünyanın en büyük havalimanını yapsak ne köprü,yol vs yapsak ne ?