Avion Express, Bükreş'te pilot arıyor

Avion Express, Bükreş’te pilot arıyor

Dünyanın en büyük ACMI ve charter hizmetleri sağlayıcısı Avia Solutions Group’un bir parçası olan Avion Express, pilot alımı için Bükreş’e geliyor. Havayolu geçmişte Romanya’dan personel alımı yapmış ancak uçuş görevlilerini işe almamıştı.

Havayolu, 4 Ocak’ta online ve 11 Ocak’ta Bükreş’te düzenlenecek olan etkinlikte Airbus A320 pilotları arıyor.

Pilotlar gereklilikler ve istihdam koşulları hakkında bilgi edinebilecek ve aynı zamanda soru sorabilecekler. İlgilenenlerin bu linkten ( tıklayınız ) kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Avion Express, 2005 yılında kurulan, çeşitli havayolları için ACMI ve charter hizmetleri sağlayan ve Litvanya ve Malta’da olmak üzere iki şubesi bulunan Litvanyalı bir şirkettir. Şirketin filosunda 54 uçak ve 60 milletten 1.800 çalışanı bulunmaktadır.

Ortakları arasında Aegean Airlines, airBaltic, Air Malta, Avianca, LOT POlish Airlines, Eurowings, Pegasus, TUI bulunmaktadır.

Avia Solutions Group (ASG), dünyanın en büyük ACMI ve charter şirketi ve Ryanair’den sonra havacılık sektöründeki en büyük ikinci İrlanda havayolu şirketidir.

Şirket bu yılın ilk dokuz ayında 1,64 milyar Euro gelir ve 70,7 milyon Euro kâr elde etti.

ASG Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’da 68 ülkede faaliyet gösteriyor. Şirket, uzun mesafe ve charter dahil olmak üzere ACMI özelleştirilmiş charter hizmetleri sunmaktadır. Grup toplamda yaklaşık 200 uçaktan oluşan bir filoya sahip.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir