2016’nın İlk Turistleri Ruslar Oldu!

2016’nın İlk Turistleri Ruslar Oldu!

Atatürk Havalimanı’nda 2016 yılının ilk turisti Rus yolcu oldu. Yeni yıl mesajı ise Rusya-Türkiye ilişkilerinin iyi olmasını idi.

Yeni yılda İstanbul Atataürk Havalimanı’na giriş yapan ilk turist Rusya vatandaşı oldu. PasaporttaTürkiye’ye giriş için bekleyen yolcular yeni yıl için geri saymaya başladı. Alkışlarla yeni yıla giren turistlerden ilki pasaport polisinin kutladığı Kupmaeb Kurmaev oldu. Eşi ile ülkemize gelen Kurmaev, ilk turist olmasının kendisi için sürpriz olduğunu söyledi. Kurmaev, “Yeni yılda Rusya ile Türkiye iyi arkadaş olsun. Şimdi biraz problem var ama iyi olacak” dedi.a

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Isi bilmiyenler
4 yıl önce

Yurt disi gorevinden yeni donmustum hatbakim md celalettin beyle konusurken yeni bir birimin OJT kurulacagini anlatti basindada Md olarak.serdar beyin olacagi idi bende egitmen olarak gorevi kabul ettim ve biz buyuk bir istahla calismaya basladik egitimde tip kursu goren teknisyen arkadaslar OJT egitimi almak icin bize gonderilirdi bende ojt formlarini hazirlayip ucak basinda egitim verirdim bu 1 sene devam edebildi nede mi serdar beyin yerine IETT calisan ve ucagi yalnizca bavada gormus birini MD diye atadilar peki ne oldu bir gun u am altinda ders verirken veldi burada ne yapiyorsun dedi bende OJT yaptigimi anlattim anlamadi bana egitimin sinifta yapmami… Devamını oku »