featured

Pilotlar güpegündüz uçan gizemli bir cismi cep telefonuyla görüntüledi

2021’in başında CIA tarafından yayınlanan belgeler dünya çapında yankı buldu, aradan iki hafta geçmeden bu kez bir uçak pilotunun videosu olay yarattı.

Pakistan Havayolları’nda çalışan bir pilot, yaklaşık 10 bin 600 metre yükseklikte güpegündüz uçan gizemli bir cismi cep telefonuyla görüntüledi.

Şok etkisi yaratan kayıt sosyal medyada hızla yayılırken, pilotlardan birinin gizemli cisim için “Balon değil, uçak değil” dediği videoya yansıdı.

Daire şeklinde bir ışığa benzeyen ve titrek bir şekilde parladığı görülen cisim, küçük gaz patlamalarını andıran biçimde gökyüzünde yol aldı.

Pencap yakınlarındaki Rahim Yar Han’ın üzerinde ortaya çıkan cisim için pilotlardan biri “UFO güneş ışığına rağmen son derece parlaktı” dedi.

Pakistan Havayolları sözcüsü, pilotların yolcu uçağının 300 metre üzerinde sıra dışı bir uçan cisim gördüğünü doğruladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Venüs bazen böyle şakalar yapar. Özellikle gece önlemeye gitmeye çalışıp yakıtsızlıktan atlayan, benim bildiğim, 3’ten fazla olay var. Bu görüntünün Ay ve Venüs birlikte olanı da var.

    Cevapla