Yolculardan ıslıklı protesto!!

Yolculardan ıslıklı protesto!!

 

Birleşik Arap Emirlikleri Shadjah – İstanbul seferini yapan özel bir havayolu şirketine ait yolcu uçağı, saat 09.43’te Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptıktan kısa bir süre sonra kötü hava şartları nedeniyle pist dışına çıktı. Uçağın çamura saplandığı alandan çıkarılması için çalışma başlatılırken uçuşlar saat 20.00’a kadar iptal edildi. Seferleri iptal olan yolcular Sabiha Gökçen Havalimanında yoğunluğa neden oldu.

Yolcular ıslıklarla durumu protesto etti. Yolcu Necmiye Geyik, “Diyarbakır’a uçacaktık. Seferler iptal oldu. Biletlerimizi iade alacağız. İade sırasına baksana, iki bin kişiyle biter mi sence?” dedi. Ahmet Demirci ise, “Bursa Orhangazi’den geliyorum. 08.00’dan beri burada bekliyorum. Şu anda bize verilen bilgi 20.00’a kadar uçuş yok. İlk bilgiyi akşam saat 20.00’da vereceklerini söylüyorlar” diye konuştu.(milliyet)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

6 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Protesto
6 ay önce

Ikinci pist niye kasıtlı olarak geciktirildi?

Tarik al
6 ay önce

Tarik
Özel hava yolu dediginiz pegasus,açık açık şirketin ismini yazmaktan niçin imtina ediyorsunuz?
Eğer thy olsaydı aynı şekildeki haber yapardınız
Yakismiyor

Editör'e
6 ay önce
Reply to  Tarik al

Haklı bile olsanız bu tavır hiç hoş olmamış. Yaptıkları hatalarla okuru kendine küstüren diğer havacılık siteleri gibi olmayın lütfen. Editör olarak yazan kişiyi Sefa Bey’in müşteriyle nasıl konuşulur konusunda uyarmasını rica ediyorum.

Musteri’ye
6 ay önce
Reply to  Tarik al

Musteri oldugunu dusunuyorsan okuma zirtapoz

Zırtapoz'a
6 ay önce
Reply to  Tarik al

Müşteri demeyelim okur diyelim o zaman. Müşteri dedik diye editör rumuzuyla yazan kişi haklı mı oldu şimdi? Ya da sen zırtapoz yazmışsın, sen haklı mısın?