YILIN EN İYİ HAVAYOLU FİRMASI QATAR’A BİR ÖDÜL DAHA…

YILIN EN İYİ HAVAYOLU FİRMASI QATAR’A BİR ÖDÜL DAHA…

Qatar Havayolları, Hong Kong’da düzenlenen 2015 Business Traveler Asia-Pacific ödüllerinde bir kez daha “en iyi Ortadoğu ve Afrika havayolu firması” seçildi.

Bu ödül, aslında körfez merkezli Qatar Havayolları’nın almış olduğu ilk ödül değil. Bu seneki ödülle birlikte Qatar Havayolları bu ödülü tam 6 yıl üst üste almış olmanın gururunu yaşıyor.

Qatar Havayolları CEO’su Akbar Al Baker, rekabetin son derece yüksek olduğu sektörde bu şekilde takdir görmenin kendileri için son derece memnun edici olduğunu söyledi.

Hong Kong’da bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Business Traveler Asia-Pacific ödülleri, konukseverlik kıstası göz önünde bulundurularak toplam 50 kategoride dağıtıldı.

Qatar Havayolları’nın almış olduğu bu ödül, firmanın almış olduğu ve sayıları gittikçe artan ödüllerden sadece bir tanesi. Qatar Havayolları, yüksek servis kalitesiyle yakın geçmişte Skytrax Dünya Havayolları Ödülleri’nde “Yılın En İyi Havayolu Firması” ödülünü 3. kez almıştı.

Qatar ayrıca “Ortadoğu’nun En İyi Havayolu Firması” ve “Dünya’nın En İyi Business Sınıfı” ödüllerine layık görülmüştü.

Qatar Havayolları 18 yıllık geçmişinde son derece hızlı bir büyüme gösterdi. Firma, sahip olduğu 166 uçakla bugün Ortadoğu, Avrupa, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’da 152 farklı noktaya uçuş gerçekleştiriyor.

Qatar Havayolları 2015 yılında uçuş ağına 6 yeni rota daha ekledi: Amsterdam, Sialkot, Zanzibar, Multan, Abha ve Faisaladad. Önümüzdeki sene uçuş ağına Durban, Los Angeles, Boston, ve Atlanta’nın da eklenmesi planlanıyor.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.