UTED ANADOLU YAKASI LOKALİ AÇILDI

UTED ANADOLU YAKASI LOKALİ AÇILDI

 

UTED, Uçak Teknisyeleri Derneği İstanbul Bakırköy’deki lokalinin dışında bugün, Sabiha Gökçen havalimanına yakın olduğu için, Pendik-Kurtköy Ankara Caddesi üzerinde ikinci lokalinin açılışını yaptı.

Bakırköy İstanbul Caddesinde kendi mülkü olan ilk lokal Yeşilköy Atatürk Havalimanına yakınlığı nedeniyle tercih edilmişti.

Yeni lokal ile Sabiha Gökçen havalimanında çalışan dernek üyeleri için güzel bir imkan yaratılmış oldu.  İleri yaşına rağmen duayen uçak teknisyeni Tayyar Güler de (Camianın kullandığı tabir ile Tayyar Baba) da lokal açılışına katıldı.

Yeni lokalin UTED’e ve üyeleri uçak teknisyenlerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiriz.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Teknisyen
8 ay önce

Ne işe yarıyor bu dernek tam olarak?? Teknisyenler patır patır dökülüyor agızlarını açıp bir laf etmiyolar ya. Bize yeni oluşumlar lazım artık.

UTED
8 ay önce
Cevapla  Teknisyen

Güzel para dilenir

SAW
8 ay önce
Cevapla  Teknisyen

Lütfen yürekli insanlar derneğimize sahip cikalim.Yonetim ve Başkan Teknik A.S.den bilfiil hangardan çıkmalı.Bu Genel Kurulda duyarlı olalım.

saw arkadasa
8 ay önce
Cevapla  Teknisyen

Eğer baskanı ve yönetimi hangarda calısan adamlar olmazsa direkt üye olur destek çıkarım. İşte o zaman bu derneğin sesi çıkar.

Havaci
8 ay önce

Bir okey salonuda karşıya açmışlar

No.
8 ay önce
Cevapla  Havaci

Boş dergi basmaktan başka ne yapar ki

SAW
8 ay önce

Öncelikle hayırlı olsun.Dilerim amacına ulaşır,yeterli ilgiyi görür.Bence lokasyon olarak yanlış seçim.Hangar Kurtköyde diye herkes orada oturuyor değil.Sabahin 5 inden akşamın 5ine kadar çalışan insan ne zaman oraya gidecek?Bostanci-Kartal arası tek ulaşımla gidilecek bir yer olsaydı Anadolu yakasında oturan en az emekli 50 kişi bile giderdi.
Diğer bir konu UTED in son yıllarda teknisyen üzerine yapilan baskılara,işten atilmalara neden tepki vermediği?UTED kurucularından kuruluş yıllarında ne mücadele verdiklerini öğrensinler.Sen üyeni bu günlerde korumazsan ne işe yararsın.
Kuruluş yıl donumleri bile atlanmaya başladı.xxxx başkanı nasıl aramazsin?

Technician
8 ay önce

Bizi temsil ettiğini düşünmüyorum. Boş bir dernek. Hala aidat ödeyenlere şaşırıyorum.

Esebee
8 ay önce

Bu dernek ne yapar, kime hizmet eder Allah aşkına? Birisi açıklayabilir mi? Faaliyetleri neler?

UTED yani Uçak Teknisyenleri Derneği ama başkanı Uçak Teknisyeni değil!
Böyle bir saçmalık olamaz!

Makine Mühendisleri Odası Başkanı Mühendis değil gibi düşünün 🙂

Ben bu derneği, Kanarya Sevenler Derneği olarak görüyorum 🙂

İsele
8 ay önce
Cevapla  Esebee

Kanarya sevenler kanaryayı seviyolar. Yani derneğin amacını gercekleştiriyor adamlar?? Bunlar peki?? Hayır ne yapıyolar yani?? Sacma sağan bir dergi.başkada bişey yok

Easa Shgm
8 ay önce

Easa düşmanlığı yapmayı bırakın birleştirici olun sayın başkanım hakkımız olan maaşı Thy den isteyin.

Tech
8 ay önce

İlk önce ismini taşıdığı insanların yanına gelebilse süper olurmuş

Başteknisyenlik juliet juliet Sierra
8 ay önce

Emekli veya dinazor olan az sayıda üyeye sahip derneğimsi. Bir işe yaramadıklarını kendileri de biliyolar ama işte üç beş kurus aidat parası geliyor yani.

Teknik
8 ay önce

EASA lisanslı o , SHGM lisanslı bu diye bölmeye devam eden bir başkan olduktan sonra kimse bu yönetimin ne işe yaradığını sorgulamak..

Yeni oluşum zamanı!
8 ay önce

Maalesef dernek işveren güdümlü, sözlerinden çıkmayan, lisanslı uçak teknisyenleri lehine hiçbir topa girmeyen, havaiş kooperatifinden 1-2 daire de belki biz kapabiliriz hesabı yapan, belki şef olur,belki yurtdışı tayini yaparım diye hesaplar yapan kişilerle dolmuş…yazık böyle bir oluşuma hala aidat ödeyenlere yazık!..