United Airlines çalışanlarına iPhone 6 Plus dağıtacak!

United Airlines çalışanlarına iPhone 6 Plus dağıtacak!

United Airlines gelecek yıldan itibaren  müşteri hizmetleri temsilcilerine 6 bin adet iPhone 6 Plus dağıtacak. iPhone 6 Plus’ların içine yüklediği özel bir iOS uygulaması ile personelinin müşterilere uçuşla ilgili rezervasyonları ve bagaj etiketleme gibi konularda daha pratik bir şekilde yardımcı olmalarını sağlayacak.

Dünyanın en eski havayolu şirketlerinden birisi olan United Airlines, geçtiğimiz yıllarda yaptığı gibi bu sene de çalışanlarına Apple’ın ürünlerini dağıtacak. Daha önce iPhone’un yanında iPad gibi ürünler de dağıtan şirket, bu uygulama ile müşteri hizmetleri temsilcilerinin müşteri ihtiyaçlarını çok daha hızlı bir şekilde karşılamasını hedefliyor.

Havaalanı Operasyon Kıdemli Başkan Yardımcısı Jon Roitman, “çalışanlarımız özellikle kötü hava koşullarında ve yoğun seyahat zamanlarında müşterilerimize hizmet vermek için daha iyi araçlar gerektiğini anlattı. Bunun dışında biz de iPhone 6 Plus içindeki özel yapım araçlar ile gelen büyük başarıyı görmekteyiz. Ayrıca  akıllı telefon cihazlarının ve diğer  uygulamaların kullanımının genişletilmesinin çalışanlarımız için büyük bir yatırım olacağına inanıyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.