Uçak simülatörü ile Türkiye turu

Uçak simülatörü ile Türkiye turu

Samsun’a konuşlanan ‘flyride uçak simülatörü’ ile Türkiye’yi gezme imkanı sunuluyor.

Samsun’a konuşlanan ‘flyride uçak simülatörü’ ile Türkiye’yi gezme imkanı sunuluyor.

Bulvar AVM, Anadolu Jet işbirliğiyle, Nisan ve Mayıs şenlikleri kapsamında fark oluşturan bir etkinliği Samsunlularla buluşturacak. Meydan alanına konumlandırılan flyride uçak simülatörü şimdiden büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan, dünyanın ilk ve tek gerçek çekimli 3 boyutlu simülasyonu olan flyride ; Efes, Aspendos, Kapadokya, Mardin, Sümela, Nemrut ve daha birçok tarihi ve kültürel zenginliği, gerçek bir yolculuğu aratmayacak şekilde izleyicilerle buluşturacak.

Simülasyon, Like Film Prodüksiyon ve Eğlence Hizmetleri A.Ş tarafından Anadolu Jet desteği ile gerçek kabin malzemelerinin kullanıldığı 26 kişi kapasiteli bir model uçak olarak üretildi.

İzleyiciler, simülasyon ile senkron hareket edecek bu uçağın içerisinde gerçekçi yağmur, rüzgar ve gıdıklama efektleri ile yaklaşık 14 dakikalık Türkiye ya da İstanbul turuna bilet alarak katılabilecekler.

Simülatör uçak, 5 Haziran Pazar gününe kadar Bulvar AVM meydan alanında ziyaret edilebilecek. Ayrıca Bulvar AVM’den 100 TL ve üzeri her alışverişe 1 bilet hakkı ile alışveriş avantaja dönüşecek.

(SAMSUNHABER)

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Görkem YÖNDEMLİ

Hiç boşuna heveslenmeyin sanal havacılar 🙂 sandığınız gibi gerçekçi değil forum istanbulda ki helikopter sisteminin uçağa uyarlanmış hali