Uçağı Ertelenen Yolcuları Fantezi Otele Yolladılar

Uçağı Ertelenen Yolcuları Fantezi Otele Yolladılar

Çin’de bir havayolu şirketinin, kötü hava şartları nedeniyle uçağı ertelenen iki kadın müşteriyi yanlışlıkla fantazi oteline gönderdiği ortaya çıktı.

Şirket, uçağı ertelenen iki kadın müşterilerini geceyi rahat geçirmeleri için bir otele yolladı. Tek sorun, otelin Asya’da sıklıkla bulunan ve tek gecelik ilişkiler için kiralanan yerlerden biri olmasıydı.

KADIN YOLCULAR ŞOKE OLDU

Yerel gazetelerde yer alan habere göre, ikisi de kadın olan yolcular, Hangzhou’ya gitmek için Hainan Havayolları’ndan bilet aldı ancak kötü hava şartları nedeniyle geceyi Chongqing’de geçirmeleri gerekti.
Uçuşlarının ertelenmelerine moralleri bozulmuş bir şekilde otellerine giden kadınları bekleyen bir diğer sürpriz ise kendilerine ayrılan odanın sado mazoşist fantaziler için dizayn edilmesiydi.

ŞİRKET ÖZÜR DİLEDİ

Yolculardan Lou Bao’nun paylaştığı otel fotoğraflarının internette yayılmasının ardından bir açıklama yayınlayan Hainan Havayolları, 14 Şubat sebebiyle kentteki bütün otellerin dolu olduğunu ve son anda bu otelde yer bulan çalışanlarının ‘temalı otel’ kavramına aşina olmadığını belirterek yolculardan özür diledi.

 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments