TÜRK HAVACILIK VE UZAY SANAYİİ TAYLAND’DA SAVUNMA VE GÜVENLİK FUARI’NA KATILACAK

TÜRK HAVACILIK VE UZAY SANAYİİ TAYLAND’DA SAVUNMA VE GÜVENLİK FUARI’NA KATILACAK

TÜRK HAVACILIK VE UZAY SANAYİİ ASYA ÜLKELERİ İLE İŞBİRLİĞİNİ TAYLAND İLE GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii 18-21 Kasım 2019 tarihlerinde Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen Savunma ve Güvenlik Fuarı’na katılacak. Tüm ürün gruplarını temsil eden maketler ile fuarda yer alacak olan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, Asya ülkeleri ile devam eden olumlu iş birliklerini güçlendirmeyi ve yeni iş birlikleri geliştirmeyi amaçlıyor.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, Tayland’ın yanı sıra Singapur, Filipinler, Malezya ve Pakistan başta olmak üzere diğer Asya ülkelerinde gerçekleştirdiği tanıtım yatırımlarına devam ediyor.

Yerli imkânlar ile geliştirdiği özgün ürünleri ile dünyanın en büyük 100 savunma şirketi arasında yer alan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, bu kez Savunma ve Güvenlik Fuarı’nda ürünlerini Bangkok’ta ziyaretçilerle buluşturacak. Geçtiğimiz yıl katıldığı Tayland fuarında üst düzey askeri makam yetkililerine ürün tanıtımları yapan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, bu yıl da aynı faaliyetleri gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Tayland özelinde özellikle T129 ATAK Taarruz Helikopteri ve ANKA İnsansız Hava Aracı Sisteminin askeri ve resmi heyetlerinin ilgi odağı olması bekleniyor.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.