Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında yeni bir uygulama başlattı

Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında yeni bir uygulama başlattı

Türkiye’de, 50 şehirdeki 52 havalimanına seyahat eden misafirlerine konforlu bir uçuş deneyimi sunan Türk Hava Yolları, ürün ve hizmetlerini yolcularının memnuniyetini artıracak projelerle geliştirmeye devam ediyor. Bayrak taşıyıcı, iç hat uçuşlarında misafirlerinin tercihine sunduğu uçuş paketlerini 22 Eylül tarihi itibarıyla yeniledi.

Ekonomi sınıfı için üç, business sınıfı için ise bir olmak üzere dört farklı bilet tipinde hazırlanan yeni uçuş paketleri sundukları ayrıcalıklar ile yolculara diledikleri ürün ve hizmetleri tercih etme fırsatı sunuyor. Misafirperverliği ve uçak içi ikramları dünya çapında takdir toplayan Türk Hava Yolları tüm bilet tiplerinde ücretsiz ikram sunmaya ise devam edecek.

Daha önce ekonomi kabini için Ekonomi Promosyon ve Ekonomi Esnek olarak iki farklı tipte sunulan uçuş paketleri yeni dönemde EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly seçeneklerinden oluşuyor.  Business sınıfında ise tüm ayrıcalıklar tek pakette yolculara sunulmaya devam edecek.

EcoFly ExtraFly PrimeFly Business
 

15 kg bagaj

 

 

20 kg bagaj

 

25 kg bagaj

 

30 kg bagaj

1 parça 8 kg kabin bagajı 1 parça 8 kg kabin bagajı

 

1 parça 8 kg kabin bagajı 2 parça 8 kg kabin bagajı
Ücretli değişiklik Ücretsiz koltuk seçimi

 

Ücretsiz koltuk seçimi Ücretsiz koltuk seçimi
Kesintili iade 250 ekstra bonus mil

 

500 ekstra bonus mil Özel yemek servisi
  Ücretli değişiklik Ücretsiz değişiklik Business Lounge kullanımı

 

  Kesintili iade

 

 

Kesintisiz iade

(12 saate kadar)

 

 

Ücretsiz değişiklik

 

Kesintisiz iade

(12 saate kadar)

*Business sınıfı ve ekonomi sınıfında sunulan yeni uçuş paketlerinin öne çıkan özellikleri tablodaki gibidir. Bilet ücret kuralları Türk Hava Yolları tarafından değiştirilebilir.

Türk Hava Yolları’nın yeni uygulamasına dair bütün detaylara www.thy.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
vergiler ve hizmet bedeli

Yolculardan alınan vergi ve hizmet bedeli saçmalığı biletten bilete değişiyor,bazı yerlerde vergi bilet ücretinden daha yüksek olabiliyor,bilen birisi bunu açıklayabilir mi ?