Total teknikten Antalya’da yeni bir MRO

Total teknikten Antalya’da yeni bir MRO

Avionic, Galley, Oxygen, Fire Extinguisher, IDG, Brake Unit ve Slide Atelyeleriyle İstanbul Atatürk Havalimanı’nda EASA, FAA ve SHGM yetkileriyle hizmet veren Total Teknik büyümeye devam ediyor.
Artan iş kapasitesi ve müşteri taleplerini değerlendiğini belirten Total Teknik Antalya’da düzenlenen bir kokteyl ile şube açılışını gerçekleştirdi.
Antalya Şube için şimdilik EASA ve SHGM yetkisi alan Total Teknik Antalya’da Oxygen, Galley, Slide, Paint, Wheel & Brake, Battery Atölyeleriyle hizmet verecek.
Havayolu temsilcilerinin kalabalık bir katılımıyla gerçekleşen şubenin açılış konuşmasında Genel Müdür Salih Zeki Öztürk; Azur, Nordwind, SunExpress, THY ve Onur Air gibi yaklaşık 43 havayolu şirketine Total Teknik’i tercih ettikleri ve duydukları güvenden dolayı teşekkür edip Total Teknik’in hizmet yelpazesinin kalitesinin daha da arttırılıp genişletildiğini bununla beraber kapalı alanının 5000 metrekareye ulaştığını bununda küçük bir hangara eşdeğer olduğunu belirtti.
Salih Zeki Öztürk daha sonra Total Teknik’in 2020 ve 2021 yılındaki hedeflerinin içinde hat bakım hizmeti ve yurtdışı şube açmanın yer aldığını belirterek konuşmasını bitirdi.
Airline Haber olarak Total Teknik’e hayırlı olsun diyoruz.

 

 

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Teknisyrn

Allah yardımcılsrı olsun böyle firmalar hem döviz çıkışını engeller hem ülkeye döviz getirir hem gelişim sağlar hem istihdam sağlar. Keşke devlette desteklese.

havacı

Hayırlı uğurlu olsun. Böyle tesisler hem istihdam sağlıyor hem de ülkemize döviz getiriyor. Yolu açık olsun.

mansur

onca badirelerden sonra buralara gelmek,vallahi takdir edilmesi gerken bir başarı.