Thy’den Ukraynalı Çocuklara Bilgisayar Desteği

Thy’den Ukraynalı Çocuklara Bilgisayar Desteği

Ukrayna’nın Zaporoje kentinde Türk Hava Yolları (THY) ve Türk Ukrayna İşadamları Derneği (TUİD), kimsesiz ve bakıma muhtaç çocuklara hizmet veren bir çocuk yuvasına bilgisayar desteğinde bulundu.

Ukrayna’nın Zaporoje kentinde 7 yaşın altındaki 240 kimsesiz çocuğun bakımının sağlandığı “Soneçko” adlı çocuk yuvasının bilgisayar ve ofis malzemeleri donanımı, THY ve TUİD tarafından sağlandı.

THY Zaporoje Müdürü Şenol Sakallı ve TUİD Zaporoje Temsilcisi Mesut Erk, destek verilen çocuk yuvasına giderek, çocuklara THY logosunun bulunduğu tişörtler ve şapkalar hediye etti.

THY’nin sosyal projelere önem verdiğinin altını çizen Sakallı, “Hayattaki en önemli varlıklarından, ebeveynlerinden mahrum kalan çocuklara karşı duyarsız olamazdık” dedi. Mesut Erk ise, “Ben kendim de bir dedeyim ve hayatta çocuklardan daha önemli bir şey olmadığını biliyorum. Sosyal yardım faaliyetlerimizi bundan sonra da sürdüreceğiz” ifadelerinde bulundu.

Daha sonra çocuk yuvasının yetkilileriyle birlikte oyun odalarını ve rehabilitasyon merkezini gezen Sakallı ve Erk, çocuklarla sohbet ederek oyun oynadı. (Artı49)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Doğan
9 ay önce

Ya türkiyede ki ser sefil çocuklar. Abi artık reklam yapacam diye kendi ülkenize yapmaadığını şeyleri elaleme yapmaktan vazgeçin. Ben kısıtlı bütçemle farklı farklı kişilere yardımda bulunuyorum ve görüyorum ki türkiyede inanılmaz fazla yoksulluktan bile kötü durumda olan var

Lviv
9 ay önce

Lviv müdürü de kendine 200 km uzakta olan Mir otele oda kartlığı vs yaptırmıştı. Boş işler. Ne getirisi olur ?

Ukrayna
9 ay önce

Ukrayna’dan çok beklentiniz var ya!!! Her şehre müdür ohhh ne ala. Reklam kokan hareketler !

Eve yapın!
9 ay önce

Eve lazım olan camiye haramdır!!! Köylere gidin, okul yaptırın . Aptal saptan reklamlara milyon dolarlar dökmeyin. Milli iseniz Türkleri bilet ücretleri ile sınamayın. Yolcusuz kalırsınız unutmayın!!!! Mecbur değiliz! Yabancıya bile %20 indirim var şu anda Türk’e yok. Yıllarca uyutulduk. Yurt içi bilet tek yön 750 lira Avrupa git gel 650 lira bu ne arkadaş?????