THY’den son dakika deprem açıklaması

THY’den son dakika deprem açıklaması

 

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, Elazığ’da gerçekleşen 6.8’lik depremin ardından Türk Hava Yolları’nın ek sefer uygulayacağı bilgisini verdi.

Yahya Üstün, ”Elazığ’da gerçekleşen depremden etkilenen vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun, başımız sağolsun. Elazığ’a 150 TL sabit fiyat uygulamasıyla ek seferler icra edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

300 KİŞİLİK UÇAK AFAD, KIZILAY EKİPLERİ İLE SAAT 02:00’DE ELAZIĞ’A GİDECEK

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, 300 kişilik uçağın Afad ve Kızılay ekipleriyle birlikte Elazığ’a ulaşacağını ifade ederken, ”Elazığ ve bölge halkının ihtiyaçlarını hızlı ve kapsamlı şekilde karşılayabilmek amacıyla; 300 kişilik bir uçağımız AFAD, Kızılay ekipleri ve ekipmanları ile birlikte saat 02:00’da Elazığ’a hareket edecektir. Halkın havayolu olarak her koşulda milletimizin yanındayız.” dedi.

Geri

4
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Geçmiş olsun

Şu habere illaki bu adamın resmini koymak zorunda mısınız

torpilli tosun

Elin çenende artist gibi poz veriyorsun da böyle bir zamanda düşük bile olsa parayla bilet satılır mı ? Hani Türkiye gelişmiş,zenginleşmiş,büyümüştü,ekonomik sorun yoktu nerede? Bu ülke saraylara,uçaklara,arabalara,lükse,yandaş müteahhitleri kurtarmaya,işidçileri,teröristleri taşımaya,elin adamının ülkesine,milletine para buluyor da deprem bölgesine gitmek isteyenlere mi bulamıyor? Yuh be reziller !

Kanalci

Milli havayolu degil ki artik Turkish… yahu anadili Turkce olan bir ulkenin Elin suriyelisine dunyanin yardimi yapildi kendi milletimiz dedigi hangi milletse Turk milleti haric herkese para bulunuyor… Kamala bile…

Saati Gösteriyor

Saat birisinin hediyesini sanırım ,ön plana çıkararak poz vermiş, Ne iş yapar bu şahıs bilen varmı ?