THY SPOR KULUBÜ BAŞKANI İLKER AYCI OLDU

THY SPOR KULUBÜ BAŞKANI İLKER AYCI OLDU

06/07/ 2015 günü yapılan THY’nin spor kulübü olağanüstü genel kurulunda başkanlığına THY yönetim kurulu başkanı İlker Aycı getirildi.  Olağanüstü yapılan genel kurulda Ahmet Bolat başkanlığındaki yönetim kurulunda Temel Kotil’in özel kalem müdürü Mehmet Karataş’ın olduğunu da es geçmeyelim. Bu olağanüstü genel kurulla  yönetim değişerek yerine İlker Aycı başkanlığında kurulan ve aralarında TGS nin çiçeği burnunda yeni genel müdürü Nurzat Erkal ın THY genel müdür yardımcıları Ahmet Olmuştur,Abdülkadir Çay, Asaf Bora ve Sunexpress in genel müdürünün bulunduğu yeni yönetimin senelerdir işlevsiz hale getirilen spor kulübünün yeni hamlelere hazırlandığını düşündürtüyor.

Bu konuda İlker Aycı nın THY ye yakışır bir kulüp yapacağım dediği söyleniyor.

THY Yönetim kurulu başkanı İlker Aycı’nın daha önce yazdığımız üzere, Hamdi Topçu’dan boşalan TFF ( Türkiye futbol federasyonu) yönetimine de girmiş olması nedeniyle, THY Spor kulübünün bilhassa Futbol alt yapısına ne getireceğini merak ediyorum. Birde bakarsınız ki, THY aynı zamanda Eczacıbaşı,Ülker,Efes, Vakıf Bank,Türk Telekom,Tofaş, Darüşşafaka Doğuş vb…Şirket kulüpleri gibi hamleler yaparak kendinden futbol,basket ve voleybol sahalarında ses getirir. İlker Aycı’nın, THY ye gelmeden önce VakıfBank Güneş Sigorta Spor Kulübü (2008 Avrupa Challenge Cup Şampiyonu) gibi kurumlarda yönetim kurulu üyeliği ve başkanlık gibi görevler üstlenmiş olmasını da unutmayalım.

Finans konusunu da THY’nin inanılmaz büyüklükte olan reklam bütçesinden kullandı mı tutana aşkolsun. 

THY’nin yönetim kurulu başkanı spor kulübüne laf olsun diye gireceğini sanmıyorum. Gelişmeleri tabii ki önce bizden duyacaksınız. Umarım güzel ve yararlı hamleler içerisinde olurlar. Yeni yönetimi kutluyorum. 

Yapılan Yorum Sayısı (8)

 1. En Başkan BİZİM BAŞKAN   - Tarih: 21 Temmuz 2015 - Saat 17:59   - Cevap Yazın

  Şirketin bütün departmanlarına zorla istediğini yaptırdığı yetmedi. Bi futbol klubümüzdekilerle uğraşmamıştı o da tam oldu. En başkan bizim başkan İlker Bey oldu.

  0

  0
 2. Vay be   - Tarih: 21 Temmuz 2015 - Saat 21:00   - Cevap Yazın

  Bu kadro muhteşem işler olacağını gösteriyor. Bayan basketboldaki 2. Lig şampiyonluğundan beri spor kulübünün sesi çıkmıyordu. Bir de bir dönem cem beyin bir şeyler yapma gayretini hatırlıyorum. Bu sefer olacak galiba bayan voleybol bekliyoruz. Şampiyon THY

  0

  0
 3. Herdem araklama   - Tarih: 22 Temmuz 2015 - Saat 00:30   - Cevap Yazın

  Sefa bey, sizin Suphi Ayvaz ile ilgili haberinizi airporthaber ve onun yaratıcı(!) muhabiri Herdem Murat resmen araklamış. Bunlarda utanma da yok. Haber bulamıyorlar resmen sağdan soldan yürütüyorlar.

  0

  0
  • Sefa INAN   - Tarih: 22 Temmuz 2015 - Saat 00:59   - Cevap Yazın

   İnanır mısınız ilgili kişinin yazılarını hiç okumam. Bu nedenle sizin gibi dikkatli kişiler vardır. Nede olsa eskiden orada yazardım.Bu nedenle 9 sene yazdığım siteye laf atmam etik olmaz. Teşekkürler

   0

   0
  • Haber kimin?   - Tarih: 23 Temmuz 2015 - Saat 11:20   - Cevap Yazın

   O haber ne Sefa İnan’ın ne Murat Herdem’in. O haber bilinen daha önce yazılan bi haberdir. Sefa İnan sanki kendi haberi gibi yazmış yani araklamış http://www.haberler.com/kopenhag-thy-de-yolsuzluk-iddiasi-6560546-haberi/

   0

   0
   • Anonim   - Tarih: 23 Temmuz 2015 - Saat 22:59   - Cevap Yazın

    Uzun yıllardır basının mutfağında yani yazı işlerinde çalışan bir emekçi olarak airline haber sitesini ilgi ile takip ediyorum.İlk izlenimim, amatör bir ruhla ancak ilgi çekici içerikle yayın yaptıkları şeklinde. Yorumunuz üzerine hem yazıyı hem diğer internet sitesindeki yazıyı hem de verdiğiniz linki inceledim.Babanın hisseleri…. başlıklı yazı aslında haber-analiz türünde hazırlanmış. Hem haber veriyor, hem değerlendirme-analiz yapıyor hem de yazarın kısmi kişisel yorumlarını içeriyor.Gerek köşe yazıları gerekse bu tür haber analiz yazıları ve hatta haber metinleri yazılırken bir araştırma yapılması sadece doğal değil gereklidir.Eskiden bu araştırmalar gazete arşivleri ve konuya ilişkin kitaplar, resmi kayıtlar, mahkeme dosyaları vb taranarak yapılırdı.Şimdi nisbeten kolaylaştı. İnternetten yapmak mümkün. Yazar da, bir konu yakalamış ve araştırmış, konu ile ilgili bilgileri de akıcı bir üslupla ve bir mantık silsilesi içinde yazıya dökmüş.Bu yazıdaki iki cümlenin daha önce yayınlanan bir yazıdan alıntılanması yazıyı “araklama mahsülü” yapmaz. Tam tersine yazıyı kuvvetlendirir ve belgelendirir.Yazıda iki gencin THY’de işe girmesi tespiti verilen linkten yararlanılarak yapılmış olabilir. Ama yazar bunun sebebini araştırıp BABA’nın ne kadar hissesi (ki çok cüz’i) olduğunu belirttikten sonra THY Genel Kurullarındaki mültefit tavırlarından kaynaklandığı sonucuna varıyor. Örneklemek gerekirse bir Bakanın çocuğunun devlette memur olarak atanması haberdir. Ancak bu haberden sonra bu şanslı evladın o devlet kurumunda Genel Müdür olması, maaşının miktarı, işe gelmeden maaş alıyor olması farklı bir nitelik kazandırır. Bunu haber yapan gazeteciyi de, Ancak diğer havacılık sitesinin bu yazıyı kullanıp bir köşe yazısına konu etmesi, mahreç göstermeden yayınlandığı için etik değildir.

    0

    0
 4. Ne guzel   - Tarih: 22 Temmuz 2015 - Saat 01:18   - Cevap Yazın

  Transferler yapilir, paralar odenir. Yeni stad yapilir. Altyapi tesisi lazim. Cok para lazim:)

  0

  0
 5. Anonim   - Tarih: 9 Ekim 2015 - Saat 08:50   - Cevap Yazın

  SAYIN THYSPOR YETKİLİLERİ..

  BİZ U 15 TAKIMI VELİLERİ OLARAK HOCAMIZ ALİ KOÇ’A YAPILAN SAYGISIZLIĞI VE HAKSIZLIĞI ŞİDDETLE KINIYORUZ.BİZ VE ÇOCUKLARIMIZ HOCAMIZDAN MEMNUN İKEN, HANGİ ZİHNİYETLE KENDİSİNİN GÖREVDEN ALINDIĞINI ANLAMIŞ DEĞİLİZ. BİZLER, BU KONUYU FUTBOLCU ÇOCUKLARIMIZIN VE BİZ VELİLERİNDE FİKİRLERİNİ ALARAK,THYSPOR YÖNETİCİLERİNİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ.. SAYGILARIMIZLA..

  0

  0