THY servisi kaza yaptı yaralılar var…

THY servisi kaza yaptı yaralılar var…

Türk Hava Yolları (THY) personelini taşıyan servis aracı kaza yaptı.

Altur’a ait THY çalışanlarını taşıyan Siteler  servis minibüsü kaza yaparak yan yattı.

Olay yerine ambulanslar sevk edilirken aşağıda isimleri yazılı personellerin yaralandığı gelen son bilgiler içerisinde

Fatih Kalemci TGS
Seval Teke A.O
Koray Canik TGS
Suat Hopaş TGS
Turan Çağlayan Teknik
Beylikdüzü devlet hastanesindeler.
Eylül Demirtaş TGS
H. İbrahim Gök Teknik
Kaan Karaoğlan Teknik. (İç kanama şüphesi ile kontrol altında)
Kanuni devlet hastanesindeler.

Semih alipek beylikdüzü medicana hastanesinde

AirlineHaber olarak tüm çalışanlara acil şifalar diliyoruz.

Geri

41
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Abi uçamiyorum abi

Bu servisin şoförü değişik kişiler tarafından defalarca şikayet edildi,çok mesafe yapıyor dinlenemiyor yolda uyukluyor denildi. Kaza göz göre göre gelmiştir ve şikayetlere rağmen önlem almayanlar suçludur. Herkese acil şifalar. Kışın donan viyaduklerde bakalım neler olacak???

Teknik

Sosyal hızmetler başkanlığı ve ulaştırma sefliğinin becerıksıliğidir. Sorumludurlar. Bir eksik aktarıyoruz muhatap bile almıyorlar. Dıkkat.

thy

yan gel yat şefliği

Salih

en çok torpilli badelerin olduğu birim

Tolga

Gece 12 de adam servis alıyor dağıtması bir saat sürüyor eve gidiyor sabah için tekrar erken saatte yola çıkıyor adam evde çocuğu ve eşi var bu adam hangi ara ailesi ile vakit geçiyor veya hangi ara uyuyor akıl tutulması yaşayan yöneticiler kazalarin geleceğini biliyor

Thy aprondan emekli sami kırlı

Evet kardeşim dediklerinde haklısın bizlerde seneler önce bu sıkıntıları yaşadık şöfer arkadaşlar düzenli uyku. Uyuyamıyorlar

Air

Öncelikle tüm arkadaşlarımıza Geçmiş olsun. Yalnız sefa abi isim isim bölümümüne kadar hangi hastaneye kaldırıldığını bile yazmışmışsın tebrikler abi seviyoruz seni

Yuh yani

Bu ne rezalet evladımızı işe yollarken aklımız hep servislerde mi kalacak

Tek1

Bu kaçıncı kaza ne oluyor ya bu servislere

Line

Servislerin bazıları alturun kendi servisi ve yeni, bazıları ise sahsa ait ve dökülüyor bakımsız bi standart yok lastikler kabak, klima duzgun calismiyor, araclardan sacma sapan sesler geliyor, söförler desen çoğu eğitimsiz birbirlerine makas atıyor yolda hareket çekiyorlar. Yol uzun az dinleniyorlar mecbur hızlı gidiyorlar gitmeseler yol bitmiyor. Parali yol 18 lira gibi bi ucret aliyor diye bazilari koy yollarindan bozuk yollardan dolasiyorlar. Kazalarin sebeplerini saymaya kalksak daha bitmez ana sorun sirketin personele deger vermeyip sikayetleri ve feedbackleri takmamasi birisi ölmüş yaralanmis gercekten umurlarinda olduklarini sanmiyorum.

Risk

Ne kadar önlem alınırsa alınsın bütün çalışanlar olarak dikkatte etsek mesafeden dolayı risk katsayısı fazlasıyla arttı.bütün çalışma arkadaşlarımıza geçmiş olsun allah acil şifalar versin.

uçarkene

yaralı olan tüm arkadaşlarımıza acil şifa diliyorum

Kolsuz

Altur o şöförün kaç servis çektiğini o aracın kaç saatinin yolda geçtiğini şöföre kaç saat dinlenme süresi kaldığını bilmiyor mu ?
Yazık günah bu şeref yoksunlarının gözünü öylesine para bürümüşki bırak çalıştırdığı aracın şöförünü içinde taşıdığı canları bile zerre düşündüğü yok.