THY Pilotu, Şenol Güneş’in sözlerini hatırlattı

THY Pilotu, Şenol Güneş’in sözlerini hatırlattı

Mili Takım kafilesini taşıyan THY Pilotu, Şenol Güneş’in 2002 yılındaki sözlerini hatırlattı.

Türk Hava Yolları pilotu Muhammet Genç, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 8. hafta maçında Fransa ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak yurda dönem A Milli Futbol Takımı’nı uçak içi anonsla tebrik etti

Türk Hava Yolları (THY) pilotu Muhammet Genç, 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu 8. hafta maçında Fransa ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak yurda dönem A Milli Futbol Takımı’nı uçak için anonsla tebrik etti

Ay-yıldızlı takım Fransa’daki beraberliğin ardından THY’ye ait özel uçakla Türkiye’ye döndü. Pilot Muhammet Genç, uçakta bulunan milli takım teknik heyeti ve futbolcularını “hoşgeldiniz” diyerek karşıladı.

Uçuş hakkında bilgi veren Genç, yaptığı anonsta, “Değerli hocamız Şenol Güneş kokpitten yaptığı anonsta ‘yıllar önce Kore’den dünya 3.’sü olarak dönerken önemli olan neye sahip olduğunuz değil, kiminle paylaştığınızdır’ demişti. Sizlerin başarılarını tüm Türkiye paylaşıyor. Uçuş ekibi olarak milletimiz adına güzel mücadeleniz ve aldığınız 1 puan için sizleri tebrik eder, bu başarılarınızın devamı dilerim. Tekrar uçuşta görüşmek üzere, iyi uçuşlar.” ifadelerini kullandı.

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Mahmut BİLEN

İmparator denen, kabadayı bozuntusu bedava çalışıyordu, değil mi?

paragöz

Değerli hocan sanki paraya ihtiyacı varmış gibi senede 20 milyon tl para alıyor,vergisini de tff ödüyor, eğer Türk’sen milli takım hocalığı,oyunculuğu para karşılığında yapılamaz. Yapılırsa da o zaman teröristle savaşan askerlere ne maaş vermemiz gerekir?