THY kabin memuru alımı başvurularında son gün

THY kabin memuru alımı başvurularında son gün

Türk Hava Yolları geçtiğimiz günlerde yapılan resmi duyuru ile 700 kadın kabin memuru alacağını duyurmuştu. Duyurunun ardından THY’nin başvuru adresi yoğunluktan zaman zaman hizmet veremez hale gelmişti.. Peki THY 700 kabin memuru alımı şartları nedir ve başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ulusal bayrak taşıyıcı, İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile bugün İstanbul İl Müdürlüğü’nde imzalanan protokolle kadın kabin memuru alımı ilânını duyurdu. Türk Hava Yolları’nın (THY), 700 kadın kabin görevlisi alım ilanına adaylar büyük ilgi gösterince başvurunun yapıldığı web sitesi yoğunluktan kilitlendi. yayınlanan başvuru ilanına şimdiye kadar on binlerce kişinin başvurduğu ve ilanın başvuru rekoru kıracağı öğrenildi.

THY 700 kabin memuru alımı ile bünyesinde yeni istihdamlar sağlamaya hazırlanıyor. İstanbul İŞKUR İl Müdürlüğü ile imzalanan protokol çerçevesinde 700 kadın kabin memuru alacak alacağını duyuran THY, personel alımı hakkında şartları da yayımladı. Peki, THY personel alımı başvuru şartları neler olacak? İşte, THY 700 kabin memuru personel alımı başvuru süreci ve detaylı bilgiler

THY 700 kadın kabin memuru alımlarında başvuru tarihinin son günü bugün 18.10.2019 olarak belirtildi.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.