THY KABİN HİZMETLERİ BAŞKANLIĞINDAN KABİN EKİPLERİNE DUYURU YAPILDI

THY KABİN HİZMETLERİ BAŞKANLIĞINDAN KABİN EKİPLERİNE DUYURU YAPILDI

 

THY Kabin Hizmetleri Başkanlığından kabin ekiplerine kısmi çalışma uygulamasına tamamen geçilmesiyle ilgili duyuru yapıldı.

 

Kıymetli Kabin Ekiplerimiz,

Küresel bir sorun haline gelen Covid-19’un en çok etkilediği sektörlerden biri hiç şüphesiz havacılık sektörüdür.

Bu zorlu süreçte bayrak taşıyıcı hava yolumuz sizlerin destek ve gayretiyle büyük bir sorumluluk üstlenmiş, önce yurt dışındaki vatandaşlarımızın anavatana dönüşünü sağlamış, şimdi de kargo faaliyetlerini yürütmektedir.

Sorumluluk bilinciniz, fedakar ruhunuz ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyor, bu zorlu günleri atlattığımızda Ortaklığımızın yeniden başarıdan başarıya koşacağına can-ı gönülden inanıyorum.

Değerli Arkadaşlarım,

Ortaklığımız, çalışanlarımızın işlerini korumak adına gerekli tüm önlemleri almaktadır. Kısmi çalışma uygulaması bunlardan bir tanesidir.

Başkanlığımız yer çalışanları da kısmi çalışma uygulamasına tamamen geçmiştir.

Bu dönemde Başkanlığımızın tüm birimlerine e-posta yoluyla her daim ulaşabileceğinizi, ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isterim.

Zamanı etkin kullanmak adına bu dönemde dokümanlarınızı okumanızı ve takip etmenizi, yapılması zorunlu olan uzaktan eğitimlerinizi tamamlamanızı ve bilgilerinizi güncel tutmanızı bekliyoruz. Hepinizin hassasiyetle bu görev ve sorumluluklarınızı da yerine getireceğine inancım tamdır.

Hep birlikte başaracağız.

Saygı ve sevgilerimle

Dr. Nevin ÇOLAK
Kabin Hizmetleri Başkanı | SVP,Cabin Crew

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ffff

Uçuş işletme başkanı sen neredesin. Pilotlarına Ya ücretsiz izni kabul et yada işten atacağız dediler ve süre dün akşam doldu. Sende tık yok. Korkma artık saklandığın yerden çıkabilirsin. Herkes cevabını verdi. Söz bu konuda sana tek laf etmeyeceğiz.. Yeterki sen saklandığın yerden çık.