THY gişesini işgal edip Türklere saldırdılar!

THY gişesini işgal edip Türklere saldırdılar!

Almanya’da terör örgütü PKK/PYD yandaşları, Frankfurt Havalimanı’nda Türklere saldırdı, Chemnitz kentinde de Hıristiyan Demokrat Birliği (CDU) parti binasını işgal etti.

Frankfurt Havalimanı’nda gösteri yapıp, Türk Hava Yolları (THY) işlem gişesini işgal eden terör örgütü yandaşları, kendilerine tepki gösteren Türk yolculara saldırdı. Eski Avrupa Parlamentosu milletvekili Ozan Ceyhun, Twitter’dan yaptığı açıklamada, terör yandaşlarının saldırılarına tepki gösterdi. Havaalanı polisinin tavrını da eleştiren Ceyhun, “PKK ve SDG terör örgütleri mensupları, Frankfurt Havalimanı’nda THY online işlem gişelerini bastı. Polis sadece seyrediyor. Terör propagandası ne zamandır serbest?” ifadelerini kullandı.

CDU İŞGALİ 3 SAAT SÜRDÜ

Terör örgütü yandaşları, Chemnitz’teki CDU binasına da baskın düzenleyerek yaklaşık 3 saat burayı işgal etti. Terör örgütünü simgeleyen paçavralar ve siyah maskelerle yüzlerini kapatan yaklaşık 15 kişi, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeydoğusunda terör örgütlerine yönelik düzenlediği operasyonu ve Almanya’nın dış siyasetteki tutumunu eleştirdi.

Bisiklet zincirleriyle kendilerini zincirleyen ve terör örgütü lehine sloganlar atan işgalciler, yaklaşık 3 saatlik işgalin ardından polis müdahalesiyle binadan çıkarıldı. Binanın camından terör örgütünü öven sloganlar atan işgalcileri desteklemek amacıyla bina çevresinde küçük bir grubun da toplandığı kaydedildi. (Hürriyet)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kısasa kısas !
8 ay önce

Abd,Almanya,Fransa,Rusya vs aleyhimize ne varsa yapan ülkeler buna karşılık biz ne yapıyoruz? Ne kadar iş,ihale varsa onlara veriyoruz,arabalarını,icatlarını alıyoruz, vatandaşlarını kimlikle ya da kapıda vizeyle ülkemize sokup vergisiz ev,arsa almalarına izin veriyoruz! Biz onların aleyhine çalışan örgütlere destek verseydik bizden bir iğne alırlar mıydı,bize iş verirler miydi? Tabii ki hayır. Bize paradan önce şeref,haysiyet,onur lazım. En kısa sürede kısasa kısas demezsek,onlara vize koymazsak,iş,ihale vermezsek bu işler bitmez. Ya boşa üflemeyi bırakacağız ya da onların parasına, turistine,icatlarına muhtacız ne yapalım deyip boyun büküp susacağız!

Tech mek
8 ay önce

Almanya Türkiye yi dizginlemek için PKK terör sempatizanlari ve teröristleri desteklemeye devam edecek. Bunları nasıl korkuttuysak artık. İlk fırsatta yine Viyana yi kusatacaz korkusu icindeler.