THY EKİPLERİNE TESETTÜRLÜ OTEL

THY EKİPLERİNE TESETTÜRLÜ OTEL

THY’nin uçuş ekipleri için tesettürlü otel Ankara Bera ile 2015 yılı için de sözleşme yenilediği ortaya çıktı. Ziya Gökalp Bulvarı-Çankaya adresinde bulunan otel, Ankara’da yatı için konaklayan ekiplerin ilk olarak yönlendirildiği otel niteliğini taşıyor. Büyümeye paralel olarak operasyonların artması sonucu THY’nin otele ciddi bir müşteri garantisi sağladığı ifade ediliyor.

Hem muhafazakâr hem tesettür oteli…

Bera Otelin web sitesi incelendiğinde, kendisini Muhafazakâr ve Tesettür Oteller kategorilerinde konumlandırdığı görülüyor. Sitede aynen şu ifadelere yer veriliyor:” Muhafazakâr bir otelden ne bekliyorsanız tüm beklentilerinizin karşılığını bulacağından emin olabilirsiniz.. Muhafazakar oteller kategorisindeki otelimiz sadece konaklama için hizmet vermiyor. Ayrıca toplantılarınız, özel günleriniz ve sürpriz kutlamalarınız için yine otelimizi tercih edebilirsiniz deniliyor. Evlilik planları yapan muhafazakar çiftler de düğün organizasyonları için Bera Ankara otelinde unutulmaz bir düğün yapabilirler.”

Kapalı bayanlara göre dizayn edilmiş…

Tesettür oteller konseptinde yer alan Bera Ankara otelinde restaurant, cafe, toplantı salonları ve SPA hizmetleri yer aldığı belirtilen web sitesinde “ Ayrıca tesettür oteller de konaklama keyfini en iyi şekilde yaşamak isteyen tüm misafirlerimize özel oda seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Otelimiz kapalı bayanların rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiş ve tamamen misafir odaklı bir şekilde hizmet vermektedir. Otelimiz kapalı bayanlar için özel konaklama mekanlarını sizlerle tanıştırıyor ve ayrıcalıklı hizmet sunuyor..” ifadelerine de yer verilmiş.

Helal Hizmet…

Kombassan Holdinge bağlı olan Bera Ankara otelin misafirlerine helal hizmet anlayışıyla hizmet verdiği belirtilen tanıtımda “ alkollü içecek satışı yapılmadığı ve alkollü içecek servisi verilmediği özellikle vurgulanmış.

Ne diyelim,, 21. Yüzyılda çağdaş Türkiye’nin tüm dünyadaki temsilcisi Milli Havayolunu tesettür otele kapatanlara “Helal Olsun” 

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

40 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim;
4 yıl önce

Müslüm arkadaşlar sağolsunlar nefslerine sahip çıkamadıkları için, içki içilen yerden alışveriş yapmak yasak, kadın olan yerde durmak yasak, o yasak, bu yasak. Biri de çıkıp demiyor “yahu arkadaş biz kendine hakim olamayan zayıf adamlarız o yüzden müsaade edin biz de bu şekilde frenleyelim kendimizi.” diye. Arada inancını olması gerektiği gibi yaşayan düzgün insanlar çıkınca da yok o islam değil, yok bu müslüman değil. Kırık çıkık yarım akıllılar.

Din
5 yıl önce

Senin din ile sorunun ne?

Sorunlu
4 yıl önce
Reply to  Din

Kime soruyorsun birader? Üzerime alınıp cevap vereyim. Senin içki ile, milletin yaşam biçimi ile sorunun ne?

mafaky
5 yıl önce

Eeee, fena mı olmuş yani? -:))))

Yatı ekiplerinin mazallah şeytana meytana uyup bir bira içmelerinin bile önüne geçilmiş!…

Aklıma, 1992’de Dubai’de geçici bir süreliğine çalışırken yaşadığım geldi: Şirket Holidays Inn’de ikamet ettiriyordu. Odada minibar vardı ama oradan alkollü içli alınması yasaklanmıştı. Alırsak maaştan 2 misliyle keseceklerdi. Ama Otel’in restoran vs. gibi bölümlerinde (hesapta akşam yemeğimiz için..) o günün parasıyla 50 Hamerikan Doları karşılığında harcama yapmamız serbestti. Biz de akşamları çıkıp köşebaşındaki gerçekten leziz yemekleri olan İran Lokantasıda karnımızı doyuruyor, sonrasında da Holidayy Inn’in barında efkar dağıtmaya başlıyorduk…

Mefaülü mefaülün
5 yıl önce

Mefail bey soyadını değiştirsin, Deribaş yerine DEMİRBAŞ yapsın, envantere de kaydedilsin. Ama yaşına bakıp KAL edilmesin.

creww
5 yıl önce

gecen yatimda ,yan odadan hicde helal sesler gelmiyordu!disardan 3 tane kadin getirip alem yapiliyordu

Helal zina
5 yıl önce
Reply to  creww

O otelde yapıyolarsa Helaldir helal !

Açıklık
5 yıl önce

“İçkisiz Otel ile anlaşma yapılmışsa ne var bunda” diyen arkadaşlara bir soru….İçinde Çıplaklar kampının olduğu bir otelle THY anlaşsa ne olurdu acaba?

Meral Döşemeciler
5 yıl önce

Yakında ekipler de uçaklar da çarşafa girerse kimse şaşmasın…

Türbanlı Barbie
5 yıl önce

Eski purserların “battal boy Barbie” dediği Hande hanım türban takmış ya. Açılışı yaptı gerisi gelir artık.

Ka2
5 yıl önce

Sende mi sefa bey. Sen de mi rating yarışına kurban gittin. Bu otelin eski adı double tree idi. Ve o zamanlarda da thy bu oteli kullanıyordu. Yeni olmuş birşey değil. Ankara da rixos var green park var airport var. Bu da 4 otelden sadece biri

.fo
5 yıl önce
Reply to  Ka2

Dogru. 2014 de sahip ve isim değiştirdi. ama thy bu özel durumuna bakıp sözleşme yapmayalım. .diyebilirdi

Captain
5 yıl önce
Reply to  Ka2

Sen hiç Rixos’ta yatan ekip duydun mu? Ana anlaşma Bera ile yapıldığı için çok uygun fiyatlar alınmış. Bu nedenle ekipler önce Bera’ya yönlendirilir.Çok olağan dışı durumlarda, yer yoksa diğer otellere gönderilir.Yani asıl konaklama oteli Bera’dır.

Ka2
5 yıl önce
Reply to  Captain

2 ayda bir ankarada kalırım o otelde hiç kalmadım. Evet dediğiniz gibi bu nedenle anlaşılmayabilirdi ancak benim sözüm sevilen saygın havacı sefa bey’e. Böyle ucuz haberleri yapması.

Haber değeri
5 yıl önce
Reply to  Ka2

Sayın amirim, böyle haberler de lazım.Ayrıca çok da sakil durmuyor. Hande Çokoksen’in türbanı ana akım medyada bile konu oluyorsa bu haberin bir havacılık sitesinde yer alması son derece doğal. Ayrıca, yazıda birtakım iddialardan yola çıkılmamış, Otelin sitesindeki bilgilerle oluşturulmuş. Hakaret, küfür yoksa havacılıkla ilgili her haber yayınlanabilir.Meslektaşlarımız da ilgi göstermiş belli ki..Bir günde 1000 kez okunmuş.

Doldur boşalt
5 yıl önce
Reply to  Ka2

Açıkça yandaş Kombassan’a para kazandırma amaçlı bir iş..Ankara’da Etap Altınel ile anlaşma bitti, bir daha bellerini doğrultamadılar. Çok ciddi bir kaynak aktarılıyor. Düşünsenize yaz-kış THY oteli dolduruyor.Gecelik oda fiyatları düşük tutuluyor ama sonuçta garanti para..Zaten otelcilik dediğin nedir ki, geceyi satıyorsun, taş çatlasa 10 liralık su ve elektrik harcıyorsun..Zaten karlı bir iş olmasa otelciler birbirini yemez THY için.

Km3
5 yıl önce

Yiyosa uçakta içkiyi yasaklasın da görelim.Küçük beyinlerini bu şekilde uygulamalarla tatmin etmeye çalışıyorlar.

pilotlar
5 yıl önce

Thy ekibine karşı bu şekilde zorlamayı çok yanlış buluyorum,kaç yaşında adamlar kendi kararlarının kendi verebilmeliler.Thy çalışanları da ekmek parası için bu duruma ses çıkaramıyorlar,boyun eğiyorlar.Nerede konaklayacağımız ne yiyip ne içeceğimize kimse karışmamalı..