TGS’den Müjdeli Haber… Bugün Hesaplara Yatıyor…

TGS’den Müjdeli Haber… Bugün Hesaplara Yatıyor…

Yapı Kredi Bankası ile anlaşmaya varan TGS müjdeyi verdi.

Promosyon olarak 1000 TL ödeme yapılacak. Ödemeler ise bugün başlıyor. Üç yıllık anlaşma sağlanan Yapı Kredi Bankası Turkish Ground Service (TGS) personeline her yıl 1000 TL ödeyecek.

TGS’den çalışanlara yapılan açıklama;

Değerli TGS Çalışanları,

Şirketimiz ile Yapı ve Kredi Bankası arasında imzalanan 3 yıllık maaş protokolünde belirtilen promosyon ödemesi; Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar doğrultusunda, sözleşme süresince siz değerli çalışanlarımıza yapılacaktır.

2019 yılına ait 1.000 TL tutarındaki ödeme, 13 Eylül 2019 (Bugün) tarihinde Yapı ve Kredi Bankası tarafından, belirtilen tarih itibariyle şirketimizde çalışan her bir personelimizin banka hesabına yapılacak olup, protokolün detayları aşağıdaki gibidir:

• Yapı ve Kredi Bankası ATM’lerinden günlük para çekme limiti çalışanlarımıza özel olarak 2.000 TL olarak belirlenmiştir.

• Maaş hesaplarından protokol yürürlük süresince herhangi bir hesap işletim ücreti alınmayacaktır.

• Maaş hesaplarından internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığı ile yapılacak havaleler ve işgünleri saat 15.59’a kadar yapılacak EFT’ler için ücret alınmayacaktır. 16:00–17:20 saatleri arasında yapılacak olan EFT işlemleri “Geç EFT” kapsamında banka tarafından ücretlendirilecektir.

• Düzenli ödeme talimatı verilerek yapılacak Havale ve EFT’lerden, hesaplarda yeterli bakiye olması ve hesap üzerinde herhangi bir kısıtlama olmaması kaydı ile işlem ücreti alınmayacaktır.

• Maaş müşterisi olarak kredi kartı tahsis edilmiş personelden protokol yürürlük süresince kredi kartı üyelik ücreti ve kredi kartı yenileme ücreti alınmayacaktır.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

8 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Aero
11 ay önce

THY Teknik de neden yok banka promosyonu?

Sefa abi
11 ay önce

Selamalar. Thy ao ve thy tekniğin neden banka promosyonu alamadığını siz de eminim sorgulamışsınızdır. Bu konudaki yorumunuzu merak ettim. Saygılar.

Abcgs
11 ay önce

Teknigede ustiyoruz, hakkimizi sendika savunacaktir kesin !

Teknik
11 ay önce

Neden teknik alamıyor çünkü Allah kitap namaz diyip bankanın her yıl verdigi promosyonu faizde işlettip yemekle meşguller yukarıdaki babalar..

Ttu
11 ay önce

Güzel gelişme. Ama en az 1000 tl olmalı ve maaşlara göre bu miktar ayarlanmalı.
Bu arada alamadığımız hakkımız olan diğer her şey için haram zıkkım olsun.

Tgs ye alım var mı
10 ay önce

Tgs dekilerin net maaşını burda açıklasanız da, biz de başvurmaya değer değmez mi bilelim?
Çoluk çocuk açız, iş arıyoruz, lütfen yardım?

Okuduğunun anlama
10 ay önce

Günlük cekım lımıttı 2000 tl yapılmış THY de bu rakam 5000 tl

Tknk
11 ay önce

Ey THY’nin üvet evladı teknik. Bos hayallere kapılma. Haddin miadını aşmasın. Aştığı yerde şahin kaaaa’lara yem olursun.