Temel kotil ile savunma sanayimiz….

Temel kotil ile savunma sanayimiz….

 

Tusaş Genel müdürü Temel KOTİL Savunma Sanayii’ne katkı sağlamak için üzerinde çalıştıkları birçok projeden bahsetti.

Temel KOTİL  yaptığı açıklama şu şekilde;

“Savunma Sanayii’ne katkı sağlamak için çalışıyoruz. ATAK Helikopteri yapıyoruz. Genel Maksat Helikopteri bitirmek üzereyiz. GÖKBEY’i yaptık. HÜRKUŞ, HÜRJET ve MMU geliştiriyoruz. ANKA, AKSUNGUR ve uydularımız var. Ürünlerimizin protatipi için var gücümüzle çalışıyoruz.”

 

 

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
kerameti kendinden menkul

Şu adamı ve yandaş medya haberini niye yayınlıyorsunuz ki? Bu şahsın diğer hemşehrisi ile beraber thy’de neler yaptıkları,söyledikleri herşey ortada. Yandaşlarına yer açılsın diye binlerce insan onların sayesinde haksız yere thy’den atıldı,eski sicilli personel görmek istemiyorum dedi,mobbing ve işten atmalar dur,durak bilmedi, feto yüzünden thy’den ayrılanları tusaş’da topladı,thy’de yapılan mobbinglerin benzerlerinin orada yapılmasına göz yumdu,bir sürü insanı işten attı ve mevcut ekonomiyle,insan ayrımcılığıyla,sanayi,teknoloji,ekipman vs de dışa bağımlı olmamıza rağmen yapamayacağımız şeyleri yerli ve milli olarak yapıyoruz,yapacağız diye göz göre göre yalan söyleyen,tribüne oynayan şahsı haber yapmanız onun yüzünden hayatları mahvolanlar için ızdırap oluyor…Unutmasın ki çok insanın ahını aldı hepsi çıkar… Devamını oku »

editör'e

Değerli ağabeyim, sen de haklısın da ne diyeyim bu şahsı görünce,yaptıkları akla geliyor sonra da sinir basıyor.
Bizi hep düşünüyorsun,kolluyorsun,hakkımızı arıyorsun biliyorum,teşekkürler, beni ve benim gibileri mazur gör,anlayışla karşıla,acımız derin ve büyük. Sevgiler,saygılar…