Tatlıbal’dan THY Kargo ziyareti

Tatlıbal’dan THY Kargo ziyareti

Hava-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal THY Kargo’da Çalışan Üyeleri Ziyaret Etti

Sendika Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal, bugün THY A.O. Kargo’da çalışan üyeleri ziyaret etti. Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin gerçekleştiği bu süreçte, üyelere görüşmelere ilişkin bilgi verirken, bir yandan da Kargo’da çalışan tüm üyelerin talep, görüş ve önerilerini dinledi.

 

Gün boyu süren ziyarette, birebir üyelerle istişarelerde bulunan Tatlıbal, üyelerden gördüğü destek karşısında, her zaman üyelerle dayanışma içinde olacağını, problemlere karşı çözüm odaklı bir tavır sergileyeceğini ve tüm üyeler için kazanımla sonuçlanan bir TİS imzalayacaklarını, bunun mücadelesi içinde olduğunu belirtti.

Geri

4
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
havagazı

Aileleri bunlarla gurur duyuyordur eminim. Benim oğlum sendika başkanı benim oğlum thy’de müdür diye! Sanki bileklerinin hakkıyla o makamlara gelmişler! Hayatta her işlerini destekle,torpille yapmaya,yaptırmaya alışmış insanlar topluluğu insanların başına yönetici oluyor ve biz bundan medet umuyoruz!

THY Emekçisi

Hava-İş yönetimine geldikten 2,5 sene sonra ilk defa personeli ziyarete gelmek akıllarına gelmiş (getirilmiş). Tebrikler! Toplu iş sözleşmesinden önce neredeydiler? 6 oturum yapıldı, doğru dürüst bilgi alamıyoruz. Attıkları maillerden doğru dürüst bir şey anlaşılmıyor. Seneye Aralık’a kadar bunları çekeceğiz çaresiz.

THY KARGO

Resimdekiler, kendi yönetimi dışında bir müdür ve iki memur. Taraflı haber bu siteye yakışmaz. Objektif haber yapmak başka “üyelerden destek gördü” diye yasılsız yorum katmak başka.

tk

bunlar mı işçileri ve haklarını temsil ediyor? hele ki 305 davasında şirket lehine tanıklık yapıp sonrasında işçi haklarını savunan sendikanın başkanı! olan zat mı? thy müdürü bilal de ne güzel poz vermiş öyle! eski sendika başkanıyla da öyle poz verir miydi acaba? yediği kul haklarının bedelini nasıl ödeyeceğini hiç düşünüyor mu? sanmam. o da diğerleri gibi cukkasını doldurmanın peşinde ve hak yiyenler nasıl yüce allahın gazabına uğrayacaklarsa o da uğrayacak!