“Şu süreçte mantıklı olmayacaktır”

“Şu süreçte mantıklı olmayacaktır”

 

Uçuşlarına yeniden ara verdiği haberleri ile gündeme gelen AtlasGlobal, uçuşlara ara vermediğini, söz konusu haberlerin yanlış anlamadan kaynaklandığını açıkladı.

Bağdat, Tel Aviv ve Tahran uçuşları devam ediyor

Çağrı merkezinin Avrupa uçuşlarının durdurulduğunda ilişkin verdiği bilginin uçuşların tamamı durdurulmuş gibi basına yansıdığını kaydeden Atlasglobal Rusya ve BDT Koordinatörü Orhan Sancar, Bağdat, Tel Aviv ve Tahran uçuşlarının planlandığı şekilde devam ettiğini, Amsterdam uçuşlarının ise talebe göre yapıldığını ifade etti.

”Yaz sezonuna kadar frekans arttırarak devam edeceğiz”

Bu üç şehrin yanında AtlasGlobal’in charter uçuşlarının da devam ettiğini kaydeden Sancar, ‘’Mart ayına kadar mevcut uçuşlardaki frekans sayısını arttırarak devam edeceğiz. Yaz dönemi ile ilgili filo ve hat planlamasını ise önümüzdeki günlerde açıklayacağız.’’ diye konuştu.

Finansman konusunda olumlu gelişmelerin olduğunu belirten Orhan Sancar, bir hafta içinde konunun netliğe kavuşacağını söyledi.

Ersoy: Tam kapasite uçmak şu süreçte mantıklı olmaz

AtlasGlobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy da, ”Biz uçuyoruz herhangi bir uçuş durdurma söz konusu değil” dedi. Şirketin ne zaman tam kapasite uçacağı şeklindeki sorumuza ise Ersoy, ”Yaz sezonu öncesi tam kapasite operasyona geçmek şu süreçte mantıklı olmayacaktır.” yanıtını verdi.(turizmguncel)

Geri

24
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ORUÇ lu Kaptan

Artık bu laflara karnımız tok. Ne zaman içerdeki maaşları ödersin, o zaman uçarız. Maymun gözünü açtı. Tabii zaman aleyhine işliyor, bu maaş ödenmeme süresi uzadıkça kan kaybetmeye devam edceksin ve icra memurlarıyla muhatap olmaya başlayacaksın. Onun da sonunda maaş ödesen de uçuracak kimseyi bulamayacaksın. Milleti rezil ettin, bıktırdın, yıldırdın çünkü… İnsanlar evine ekmek götüremez, kirasını ödeyemez halde… Yalanlarla biryere kadar, delikanlı ol, doğru söyle, can feda. Ama böyle yalanlarla, kusura bakma ama ELVEDA!!!

Amedli21 7. Kolordu

Kaptanım yorumunuzu da nickinizi de çok beğendim 😀 Oruçlu Kaptan patronun yalanlarını yemiyor. Çok şahane bir ironi. Saygılar

ATLAS

Bu şirkette kimin ne yaptığını anlamış değiliz.Devris,Nigar,Osman Ziya ve birde Orhan Sancar cıktı bizi k8m yönetiyor ve bu yalan makinasının içerisine atıyor.

Ott

Biri diğerinden beter…!

Ne yazalım başka?

Bence 1 inci Murat bey bu evre de sağlıklı düşenemiyor. Nigar baya bir para çarpıp kaçtı.Eski hat yönetimi,yöneticileri kayıp,kısacası şirketi çarpan çarpan’a..En son Atlas gibi bir güzel şirketi çarpıp gidecekler. Uyan üstad uyan artık. Kem deki sevgililerini bırak işlere dön.şirket elden gidiyor,yazık ediyorsun bu kadar emeğe. O değil de Nigar’a o kadar güvendin ki Karaca ve Sermed kaptanı şirkette istemedi.Kendine ben Neden böyle bir şey yaptım diye sordun mu hiç?Neden biliyor musunuz? En son çarptığı dolarları rahat bir şekil de çarpsın diye O iki yöneticiyi size sürekli kötüledi,onları sistemin dışına itmek istedi ki ,paralara rahatça ulaşabildi.Hiç mi uyanmıyorsunuz? Gittikçe kan… Devamını oku »

DOST

Bu şirket 2018/2019 yılların da zarar etmedi.Sayin Murat Ersoy un egoları herşeyin önüne geçti.Durum budur.

EGO MU? O Ne kine?

EGOMANIA, DANIŞMANIA, NO MONEYA, ETC.

şahbaz

Adam uçuşlarla niye uğraşsınki! ets oteller var geçmişteki karı oraya yatırdı şimdide uçuşlarla uğraşmıyor kaptanın dediği gibi harbi olmak gerekir

Sayın Atlasglobal

Şirketin sahibi ve yönetimin gerçekten kimsenin hesap edemediği bir planı var galiba. Doğruysa anadolujet wet lease teklif yapmış. Bu, şirketin prestijini tekrar yerine getirebilir. Bazı işlerde çok kar yapmalıyım dememek gerekiyor. Hem personeli işten çıkartmamış olursun, hem nakit akışı sağlanmış olur, işler düzene girer. Kendi işin için diğer taraftan başka uçaklar kiralayarak devam edebilirsin. Şuan şirket sürekli personel olarak kan kaybediyor. Böyle bir şirkete şu saatten sonra istesende personel bulamazsın. FO arkadaşlara içim parçalanıyor. Linedaki adamlar evini arabasını satmış, heşeyini bu işe yatırmış aylardır bekliyor. Ekonomik olarak berbat vaziyette olanlar var. Hostesinden personeline herkes perişan. Böyle nereye kadar gidebilir bu… Devamını oku »

Red1

Hakan DMR ADAMDIR!!!

DMR

Sonuna kadar katılıyorum.

red2

Erol Egemende daha Adamdır!!!

Mağdur

Aralık ayındaki uçuşumu uçuşa 4gün kala iptal ettiler. Dünyanın parasını verdim mecburen yeni bilet almak için. Iadeler nerede?. Tazminatlar nerede?. Bir allahın kulu çıkıp doğruyu söylemeyecek mi?. Işler yolunda uçuyoruz diyorsunuz da paralarımıza neden el koydunuz?.

OTORİTE de böyle yaparsa

SHGM aylardır para sıkıntısı yaşayan Atlas’a finansal olarak CAT2 bulgu verip, eksiklerini tamamlamak için 3 ay tanıyor yani 3 maaş daha takabilir çalışanına. LBU CAA olsa anında uçuşlarını durdururdu. Peki bu konuda uçuş güvenliği nerede? SHGM bu işin neresinde ? Borç batağında bir şirket, borç içindeki personeli ile nasıl emniyetli bir uçuş operasyonu icra edebilir ? Birilerinin bu işe dur demesi için Allah korusun illa bir KIRIM mı olması gerekiyor, o zaman mı askıya alacaksınız ya da iptal edeceksiniz lisansını ? Adam zaten 3 aydır maaş ödemiyor, bir 3 ay daha neden süre tanırsın ?

KAYYUM ATASANIZA

Bu yoruma katılmamak elde değil, Kaptana maaş yok, Tekniğe maaş yok, yöneticilere maaş yok, çalışanlara maaş yok. Yolculara bilet iadesi yok. Eh ne ala memleket. Ey SHGM neyi bekliyorsunuz diye sormadan geçemeyeceğiz. Be ProActive Please. Lütfen, Tüm uçuşları iptal edin, taki maaşlar ve borçlar ödeninceye kadar. KAYYUM atayın lütfen. Belki şirketin borcu çok daha fazladır. Diğer taraftan, Ben patronun yerinde olsam ki olamam, şirkete ek sermaye veya kredi getireceğime şirketi iflasa çekmek daha mantıklı ve çok daha karlı olacaktır. Yaptın, denedin, olmadı deyip geçeceksin. Git başka bir iş yap abi, her iş herkese uygun olmayabilir. Zorlama. Bak Mr. Nane bir… Devamını oku »

MEHMET CEVAHİR

27 KASIM 2019 İPTALEDİLEN UÇAK BİLETİ ÜCRETİ HAYLA ÖDENMEDİ.

Geçmiş olsun

Üstüne su iç