Şirinevler Köprüsünden Atlayan Teknisyen Hayatını Kaybetti

Şirinevler Köprüsünden Atlayan Teknisyen Hayatını Kaybetti

Şirinevler’de meydana gelen olayda bir THY Teknik personeli (A.A) E-5 karayoluna atlayarak intihar etti.

Üst geçitten E-5’e atlayan teknisyene yoldan geçen bir araç çarptı. Mecidiyeköy istikametinde meydana gelen kaza sebebiyle trafik durma noktasına geldi. Anlatılanlara göre teknisyen metrobüs köprüsünün korkuluklarına çıkarak kendisini E-5 karayoluna bıraktı. Yoldan geçen bir araç ise duramayınca köprüden atlayan teknisyene çarptı.

Aracın çarpması sonucu sürüklenen teknisyenin yardımına yoldan geçen bir vatandaş gitti. Çevrede bulunan diğer vatandaşlar ise olayı polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

İLK MÜDAHALE OLAY YERİNDE YAPILDI

Olay yerine gelen polis ekipleri akan trafiği kesti. Sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralı teknisyen hastaneye kaldırıldı. Köprüden atlayan teknisyenin hastaneye götürülmesi sonrası ise polis ekipleri kontrolünde yol açıldı ve  trafik tekrar normal haline getirildi.

Tüm müdahalelere rağmen THY’de hat bakım teknisyeni olarak çalışan A.A. hayatını kaybetti. Sağlık ve maddi zorluklar sebebiyle geçirdiği psikolojik bunalım nedeniyle  intihar etmiş olduğu düşünülüyor.

Geri

102
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
www.torpilairlines.com

Yeter artık yeter ya..Neye yanalım artık? Günde fazladan hayatlarımızdan çalınan 1 buçuk 2 saat zamana mı yanalım, başımızda olup teknisyen düşmanı olan ezilmesi gereken böcek gözüyle gören yöneticilere mi (Fazıl Çiftçi, Ahmet Karaman) söz verildiği halde çözülemeyen kast sisteminin bir ürünü olan sinyorite saçmalığına mı yanalım, sektördeki en az maaşı alıp en fazla iş yükü ile yüklenmemize mi yanalım, elimizi attığımız her müdürün başkanın torpilli olup(Semih, semihin abisi, levent, rıdvan vs…) hiç bir sorumuza çözüm bulmayışına mı yanalım,başımızdaki o sapsarı işi gücü para olan bizi düşünmeyen lanet olası sendikaya mı yanalım,zorlu şartlarda çalışıp yitip giden sağlımıza mı geçim derdimize mi… Devamını oku »

Air

Konu mukemmel özetlenmiş

Hot cup

Sagdan soldan toplama adamları başteknisyen yaparsan parayla dışarıdan gidip tip alan recep gibi kimse bu adamları görmüyor

Hmm

Recep kim ola

Cfm 56

Bu teknisyenler ucak bakımı yapıyor soruların önceden verilmediği adil bir İngilizce sınavı getirilmeli yada devlet kurumundan belge istemeliyiz

Tgs

Yuzde 50 oy verirsen olacağı bu.thyteknikte calisip halen ak diyen zeka özürlüler var.

incememet

Konuyu akp ye oy vermemeye getirenler oyunun farkında değil. Fetöcülerin istediği tam olarak bu.

Bittik bittik anlıyon mu?

Daha ne diyelim be.. Ne yorum yazalım buraya. Uçuş güvenliği yok kardeşim görün artık. Bu çocuk kendini attıysa sorumlusu THY TEKNİK yönetimi ve Çelik iş yandaşıdır. Bir olup bir şirketin bitişini hazırladınız. Allah sizin belanızı versin inşallah. C/S olan personeller bu sebeple kaçtılar ve kaçmaya devam ediyorlar. Alttan yetişen personeller yetersizler. Ama yönetimin umrunda mı? 3 ay kurs verip 5 ay da yetki veririm diye düşünüyorlar. Bu iş sadece eğitim işi değil tecrübe işidir aynı zamanda. Ulan denyo sanki sen o uçağa hiç binmiyorsun? Bu adamın cebinde parası olsaydı belki herşey daha değişik olabilirdi diye düşünüyorum. Belki tedavisi için, belki… Devamını oku »

A Bakım

Ahmet Alpay kardeşim 2 yıl beraber çalıştık. Allah rahmet eylesin. Başımızda bizden sorumlu kimse sıkıntılarımızı dinlemiyor. En üst yönetimden en alta kadar herkes bize karşı kulağını tıkamış. Gençler bi sıkıntınız var mı diye soran yok. Sadece iş , iş , iş . Hakkımızı alamıyoruz. Yeteri kadar dinlenmiyoruz . Ve günün çoğu yolda geçiyor . Neden kafanızı çeviriyorsunuz bize ? Neden sesimizi duymuyorsunuz. Fikrimizi paylaşınca sesimiz biraz çıkınca da işimiz le ve bölüm değiştirmekle tehtid ediyorsunuz. Neden bu kadar KÖTÜ sünüz ? Biz gerçekten çok yorulduk ve mutsuzuz. Bir tane insan evladı çıkıp sesimizi duyursun lütfen… Neden hangar içinde bi kere… Devamını oku »

TECHNIC YÖNETICİLER

Genel müdür yardimcilari,başkanlar ve hatta genel müdur!

hepiniz okuyorsunuz bu yorumlari okuyun ve utanin!

Fazıl

Artık kına yakarsın bir yerlerine arkadaşımız geçinemiyormuş ne mutlu sana ve senin zihniyetine bak ne güzel o lanet sendikayla el ele zam da yapmadınız durum bu.Teknisyenler tarihin en mutsuz dönemini yaşıyor.Siz makam araçlarınızla Atatürk havalimanında yaşarken Sabiha Gökçende yaşarken biz çekeriz zorlukları ya Fazıllll gel gel arada çık gel seni muhasebeci seni Allah sizi bildiği gibi yapsın inşallah…

Teknik destek personeli

Rabbim gani gani rahmet eylesin hat bakımda teknik destek personeli arkadaşımız.ya lütfen artık bizleri bu iş yogunlunun yanında birde geçim sıkıntısı ile boğuşan bir sektör olmaktan kurtarın.Bİzler sadece işimizi ucaklarimızın uçuş güvenliğini yolcularımızın konforlu uçuşunu düşünmekten başka düşünecek bir şeyimiz kalmayacak durumda olalım.Bİr kabin memuru az maaş aldığında nasıl ki yolcuya her ne kadar Zoraki gülümseme ye çalışsa da bunun candan bjr gülümseme olmayacağı anlasilacaksa uçuşun güvenliğini uçuşun emniyetini sağlayan bizler aklımızdan geçim sıkıntısı kira derdi çocuklarımızın gelecek kaygısıyla hata yapmaya elverişli hale geliyoruz.Çozemedigimizde çözüm bu olmasada en son bu duruma rabbim kimseyi düşürmesin.BU arada bu arkadaşımızın bu haline çözüm… Devamını oku »

Abkm

Vefat eden arkadasimla 2 sene calistim tekbik destek personeli degildi teknisyendi

Hadi (!)

Cenazeye bütün teknik katılım sağlasın hadi toplu bir katılım düşünebiliyormusunuz hayal edebiliyor musunuz o zaman ki güçü Ama nerede birlik o sağduyu o beraberlik malesef içimizde o kadar şeye rağmen sessiz olan bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında insan varkii..

Bakkal dükkanını döndüremeyen yönetim

Gençlerin geldiği nokta bu işte sabırtaşı ve hayat mücadelesi beraberinde rahatsızlıklar doğruyor insanların ruhunu çalıyor. Bu piyasayı bozan THY dir. Hükümetin ve cemaatin havacılıkla alakası olmayan bakal dükkanını döndüremicek kapasitede olan adamları yönetime sokup sadece insanların ücüretlerinden tasarruf edebiliceğini sanan tipler yüzünden bu halde. Şu caanım geçnleri üç kuruşa çalıştırıp borçlu bırakanlar utansın. Yazık bu gençlere, ailelerine. İnsanlar parasızlıktan bunalımda. Okadar kişi ayrıldı bu bile adam etmedi etmezde sizi. Allahınızdan bulun yönetim.

Allah Rahmet Eylesin.

Teknik

Yeter artık salın bizi. Ne çalıştığımız müdürden ne şeften ne yönetimden ne aldığımız paradan ne şirket içi huzurdan hiç birşeyden memnun değiliz. Kafa olarak çok yorulduk artık. Atatürk te iken bi nebze katlanabiliyorduk ama şimdi çekilmiyor hiç bişe. Limitleri zorluyoruz. Arkadaşımız da geçim sıkıntısı sağlık sorunları ve psikolojik sıkıntıları vardı. Kendisini şahsen tanıyordum. Gençliğimizi verdik bu şirkete fedakarlıklar yaptık. Ama bi geri dönüşü hiç bir zaman olmadı . Herkes kaçacak yer arıyor. Böyle bi olay üstüne böyle şeyler söylemek istemezdim ama artık bişeylerin farkına varmak gerekiyor. Kimse sesimizi duymuyor. Huzursuzluklarımızı dinlemiyor. Eskiden aile gibiydik burada ama artık sadece bir amele… Devamını oku »

Tech

İş stresi,baskı, mobing 🙁
Allah rahmet eylesin

Muhitttin

Teknik in kısa özeti (maddi sıkıntı ) dahil

Teknik

Elinde tesbihiyle gezen yawşAK oldukça bu iş böyle devam edecek. Artık nefretimiz en üst noktada. Teknisyen ayağa kalkcak! Siz oturacak koltuk bulamayacaksınız.! Ne, reisiniz kurtaracak sizi ne ağababalarınız. Öylebir dipdalgasıyla şişiyorki teknisyen siz ne olduğunu anlamadan kapının önüne konacaksınız. Ve HERŞEY GÜZEL OLACAK!! Allah sız herifler..

Tgs

Allahlari varda.bildiğin Allah değil

Kar

Müdürüne şirin gözükmeye çalışan yalaka şefler de buna dahil. Teknisyeni nasıl ezerim nasıl daha çok iş yaptırırım (kalitesiz iş) diye bir tarafını yırtan şefler dolu. M.z.e. kalite düşünce ne olacak sanıyorsunuz? Şirket kültürü mü emniyet kültürü mü kalacak