Singapur A350 ile Amsterdam’a uçacak

Singapur A350 ile Amsterdam’a uçacak

Singapur Havayolları, yeni jenerasyon Airbus A350 filosunun ilk varış noktasının Amsterdam olacağını ve uçuşların 2016 yılının Nisan ayında başlayacağını 12 Ekim tarihinde açıkladı.

Havayolu Şirketinin kesin sipariş verdiği 63 adet A350-900 bulunmakta ve bunların ilkinin Ocak ayında teslim edilmesi beklenmekte.

Amsterdam uçuşlarının başlamasından önce uçak, personel eğitimi için geçici olarak Jakarta ve Kuala Lumpur rotalarında kullanılacak.

İlave A350 varış noktalarının ilerleyen aylarda açıklanacağı belirtildi.

Pazarlama Planlaması Başkan Yardımcısı Lee Wen Fen konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi, “En yeni kabin ürünleriyle donatılıp müşterilerimize daha fazla konfor sağlayacak olan yeni A350’lerin elimize ulaşmasını büyük bir heyecanla bekliyoruz. Yeni Business Class, Premium Economy Class ve Economy Class koltukları ve dünyanın en ileri uçak içi eğlence sistemi bu model uçaklar bünyesinde müşterilerimize sunulacaktır. A350 model uçaklara yaptığımız yatırım, Singapur Havayolları’nın uzun süredir devam eden genç ve modern filoya sahip olma kararlılığı ile aynı doğrultudadır. Oldukça verimli olan yeni uçakların bize yeni rotalara açılma imkanı sunmasıyla ulaşım ağımızı geliştirecek ve Singapur transfer merkezini daha fazla güçlendirme imkanına kavuşacağız.”

Geri
Etiketler:

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.