Selçuk Bayraktar’dan düşen eğitim uçağıyla ilgili mesaj

Selçuk Bayraktar’dan düşen eğitim uçağıyla ilgili mesaj

Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Ankara’nın Beypazarı bölgesinde test uçuşu yaparken kaza geçiren Hürkuş uçağı ile ilgili açıklama yaptı.

Bugün saat 12.30 sıralarında test uçuşu yapan Hürkuş uçağı Ankara Beypazarı bölgesinde kaza geçirdi. Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, kazanın ardından açıklama yaptı.

Bayraktar, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

“Havacılıkta kazalar hep olur…

Bugüne kadar kaza geçirmemiş tek bir hava aracı markası, modeli yoktur.

Yılmadan çalışmaya, denemeye devam…

Ülkemizin havacılığını geliştirmek için çalışan pilot ve teknik personelimizin ayağına taş değmesin.

Semalarımızda Hür ve Özgür…”

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

9 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Acele ve yersiz demeç
1 ay önce

Kaza yaşanalı birkaç saat olmuş be bu açıklama geliyor. Yazı Çok yersiz ve zamansız bir savunma endişesi taşıyor. Kazalar tabiki olur. Önemli olan kazalardan ders alınmalı, üstü örtülmemeli, kaza nedenleri açık şekilde kamuoyuyla paylaşılmalı. Bunlar yapılmadığı sürece bu demeçlerin bir anlamı kalmıyor. Pilotlarımıza büyük geçmiş olsun. Allah tüm kaptanlarımızı pilotlarımızı , teknisyenlerimizi, bu uğurda emek veren herkesi korusun.

reh
1 ay önce

ya cok biliosunz ya hepiniz nasada astronotsunuz da millete akil veriosunuz .yolda yurumeyi ogreninde sonra niyet okuuuculuyi yaparsiniz

trolls
1 ay önce
Cevapla  reh

Uçak kazasından sonra kazalar hep olur açıklamasının ne kadar yersiz olduğunu söylemek niyet okuyuculuğu yapmak değildir. Selçuk Bayraktar benim de beğendiğim birisi. Gerçekten emek veren bir insan. Sizin tarafta sevdiğim 2 insandan biridir diyebilirim. Ama bu açıklama böyle yapılmaz arkadaşım ben bunu diyorum. Körü körüne savunmayın herşeyi bir kez olsun

Taş
1 ay önce

Ayağınıza taş değmesin, selam ve dua ile, Allah yar ve yardımcımız olsun, Allah’a emanet ol vs. Böyle sonradan icat edilen jargonla kişisel ve politik çıkarlar ile para için bu milleti kandırmaya devam edin bakalım nereye kadar? Gerçi millet de kendi çıkarı için kandırılmaya eyvallah demeye pek meraklı.

Yavaş
1 ay önce

bu adamı çok büyütmeyin gözünüzde. yaptığı açıklama bile tek başına orada olmaması gerektiğinin ıspatıdır. selam ve dua ile o koltukta oturulmaz. türkiyenin son 18 yılı çöpe gitti.

M.K
1 ay önce

Zavallı,tayyarecilikle uzaktan,yakından alakası olmayan bir açıklama.Ayağına taş değmesin ne demek .? Bizim ayağımıza zaten taş değmez,kazanın sebebi belli olunca da konuşma,bu işler ilimle,bilimle olur,anlamadığın işlerden konuşma….

soyyop
1 ay önce
Cevapla  M.K

hain kac tane ucak tasarladin kac tane projen var boyle kani bozuklarin yapilan emege calismaya camur atmasi ne kolay hayret ediyorum… bir Vatansevrrre sanda haddini bildirmemis

anonim
1 ay önce
Cevapla  M.K

Selçuk Bayraktar’ın kariyerine bir bak istersen. Hangi okullarda okumuş ve hangi işleri yapmış.

yürü be damat
1 ay önce
Cevapla  M.K

Kayınpeder destekli damat çok vatanseverse niye vergi vermiyor,devletten karşılıksız krediler alıyor,devlete iş yapıp üste zengin oluyor? İha,siha vs bedava versin niye vermiyor?Üstelik neyi kaça sattığı da belli değil. Bu ülkede onun gibi niceleri vardır ama nedense bir tek onun firması tekel hesabı bunları yapıyor. Dayamış sırtını saraya hesap soran,veren de yok sahibinin sesi,biatçı,şakşakçılar hala yalakalık,yağcılık peşinde…