Qatar Airways’den pilotlara olaganüstü teklifler

Qatar Airways’den pilotlara olaganüstü teklifler

Doha, Katar merkezli ulusal havayolu şirketi Qatar Airways Türkiye’de pilotlarla buluştu.

21 Mart 2016’da yaptığımız haberde şirketin Türkiye’de pilot arayışı içerisinde olduğunu ve Türkiye’deki pilotları düzenleyeceği organizasyona davet ettiğini yazmıştık.

Körfez Havayollarından Qatar Airways gerçekleştirdiği organizasyon ile Türkiye’de pilotlarla buluştu. Türkiye’de görev yapan pilotlara çağrıda bulunan Qatar Airways, Küçükçekmece’deki Radisson Sas Otelde pilotlarla bir araya geldi.

Havayolu şirketlerinin bünyelerinde yetiştirdikleri pilotların, ihtiyaçları karşılamaması ve dünyada hızla artan pilot ihtiyacı şirketleri de çeşitli arayışlara itti. Artan uçak sayısı da bir çok şirketi başka ülkelerde pilot transferine zorluyor. Türkiye bir dönem pilotlar için cazibe merkezi iken, artık başka ülkeler için de transfer noktası haline geldi.

Birçok havayolu şirketinin yurt içinde de bir birbirinden pilot kapma yarışına girdiği Türkiye’de Qatar Airways pilotlara adeta açık çek sunuyor.

 

Pilotlara olağanüstü şartlar sunuldu

Qatar Airways yetkilileri duyurusunu geçtiğimiz günlerde yaptığı, bugün gerçekleşen organizasyonda, pilotları Katar’a davet etti. Pilotların yoğun ilgi gösterdiği davette şirket, çalışma şartlarından verilecek ücretlere, filo çeşitliliğinden sosyal imkanlara kadar bir çok konuda pilotlara önemli imkanların sunulacağını açıkladı.

İki gün sürecek organizasyona Türkiye’de görev yapan yapancı pilotların gösterdiği ilgi dikkat çekerken, ikinci piotlardan da yoğun katılım gerçekleşti.

Qatar Havayolları, şirketle ilgili detaylı bilgilerin anlatıldığı bir sunum gerçekleştirdi.

Pilotlar yapılan sunumu dikkatle izlerken, Qatar’a gidip gitmeyecekleri günün en merak edilen konusu oldu.

.

 

Geri

5
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
hepimiz said iz

said her yerde herkes said hepimiz Said’iz :)))) Said kardeş açıkla kimliğini :))))

Admin

Değerli okurumuz, istediğiniz bilgi diğer bir haberimizde mevcuttur, buradan ulaşabilirsiniz. Bilgi için: https://airlinehaber.com/qatar-airways-pilotlara-ne-teklif-etti/

Qatar Airways’den pilotlara olaganüstü teklifler

Teklifler neymis onlari yazsaydiniz bari. Haber komple kelime kalabaligi. Icinde okumaya deger bilgi yok.

kim bu said ?

kim bu said her habere bir tek o yorum yapıyor ?

burockshimshek

.