Pegasus,Ordu-Giresun’dan seferlere başladı

Pegasus,Ordu-Giresun’dan seferlere başladı

Pegasus, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan seferlerine başladı

Pegasus Hava Yolları, 13 Kasım itibarıyla misafirlerini Ordu-Giresun Havalimanı’ndan uçurmaya başladı.

Pegasus, yeni iç hat uçuş noktalarından olan Ordu-Giresun Havalimanı’ndan ilk uçuşunu 13 Kasım Cuma günü gerçekleştirdi. Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Ordu-Giresun Havalimanı arasındaki uçuşları haftanın her günü karşılıklı seferlerle gerçekleşecek.

Haftanın her günü günde iki kez düzenlenen seferlerle misafirler, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na biletlerini 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla www.flypgs.com’dan, mobile.flypgs.com, Pegasus Mobil Uygulamaları’ndan ve diğer satış kanallarından alabilirler. Misafirler İstanbul aktarmalı olarak yurt içinde ve yurt dışında 50 farklı noktaya uçuşlarını gerçekleştirebilirler.

Pegasus, misafirlerini Ordu-Giresun’dan 50 noktaya bağlantılı uçuruyor

Ordu-Giresun Havalimanı’ndan uçan misafirler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden iç hatlarda Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Denizli, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri ve Konya olmak üzere 12, dış hatlarda ise Almati, Amsterdam, Atina, Bağdat, Barselona, Basel, Bişkek, Bologna, Bükreş, Cenevre, Düsseldorf, Erbil, Frankfurt, Londra Gatwick ve Stansted, Hurgada, Kharkiv, Kuzey Kıbrıs – Ercan, Kutaisi, Lviv, Milan-Malpensa, Mineralnye Vody, Moskova, Münih, Nürnberg, Paris, Prag, Priştine, Roma, Saraybosna, Stuttgart, Şarm El-Şeyh, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Tiran, Üsküp ve Viyana olmak üzere 38, toplam 50 noktaya bağlantılı ulaşabiliyor.

Etiketler: