Pegasus kadına ve çocuğa şiddet içeren dizilere reklam vermeyecek

Pegasus kadına ve çocuğa şiddet içeren dizilere reklam vermeyecek

PEGASUS Hava Yolları, ana konusu kadına ve çocuğa şiddet olan dizi veya programa reklam vermeme, sponsor olmama ve ürün yerleştirmesinde bulunmama kararı aldı.

Pegasus Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre, “Pegasus Hava Yolları olarak kadına ve çocuğa şiddete ortak olmuyoruz. Ana konusu kadın ve çocuğa şiddet olan, senaryosunda sistematik şekilde kadın ve çocuğa fiziksel ya da ruhsal şiddet içeren hiçbir dizi ve programa reklam vermeme, sponsor olmama ve ürün yerleştirmesinde bulunmama kararı ile Samsung Elektronics’in kadına ve çocuğa şiddete karşı başlattığı hareketi biz de sonuna kadar destekliyoruz. Reklam veren tüm kurum ve kuruluşları da bu sağduyulu harekete destek vermeye davet ediyoruz” denildi. (BölgeGündem)

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
pgs

Ülke,Latin ülkeleri misali 17 yıldır mevcut iktidarın bilinçli yönlendirmesiyle dizilerle uyuşturuldu hala uyuşturuluyor gece gündüz 24 saat hemen her kanalda diziler var ve birçoğu da insanları,gençleri şiddete,mafyaya,kolay yoldan para kazanmak için her yol mübaha yönlendiriyor ve bu işlere kimse dur demiyor…Çevreye bir bakıyoruz herkes kral,delikanlı,başkan,adam bilmem ne. Kötü sıfatı olan bir kişi yok maşallah. Sonra niye geriyiz,niye suç rekorları kırılıyor,adaletsizlik,haksızlık aldı başını gitti diyoruz. Cahil bıraktırılmış,eğitim kalitesi düşük,insan profili belli bir topluma devamlı böyle abuk sabuk dizileri izlettirirsen olacağı bu.